Nauczycielka w Michigan została zwolniona po tym, jak matka ujawniła jej działalność twórczą

Na co dzień Domonique Brown była nauczycielką historii w szkole średniej Taylor Preparatory High School w Stanach Zjednoczonych Okolice Detroitale w wolnych chwilach nauczycielka pracowała jako początkująca raperka Drebin' Honey.

I tak było do czasu, gdy zwolniono ją z pracy.

– powiedział Brown Lis 2 Że rodzic skarżył się, że ma „zły wpływ” na swoich uczniów, ponieważ jest raperką, mimo że na nią głosowano Nauczyciel miesiąca w grudniu.

Powiedziała, że ​​nigdy nie otrzymała pisemnej skargi i zapytała administrację: „Czy możemy poprosić rodziców, aby przyszli i zobaczyli profesjonalizm, zobaczyli mnie w klasie, zobaczyli mnie po szkole, zobaczyli mnie na wszystkich meczach, zobaczyli, jak odwożę dzieci do szkoły? szkoła.” „Każdego dnia, kupując jedzenie, robiąc to wszystko? Czy mogą przyjść do mnie i zobaczyć się, zanim zarzucą mi, że jestem nieprofesjonalna?”

Nauczyciel z Missouri, który odszedł po szkole, dowiedział się, że jego fanpage został wyrzucony z nowej pracy

Dominique Brown przemawia

Domonique Brown powiedziała FOX 2, że szkoła nie jest pewna, co konkretnie rodzic uważa za niestosowne w muzyce rap.

Brown powiedział, że rodzic pozostał anonimowy i nie wdawał się szczegółowo w to, co ich zdaniem jest niestosownego w muzyce rap.

Przeczytaj w aplikacji FOX NEWS

„Muzyka jest częścią kultury. Jesteśmy z Motown. „To właśnie robimy” – dodała.

W tym tygodniu, po wydaleniu, Brown opublikowała w swoich mediach społecznościowych teledysk, który stworzyła wraz z kilkoma uczniami.

W teledysku „Drippin' 101” Brown tańczyła ze swoimi uczniami i śpiewała o tym, jak „Motown, kochanie, zwariowało jak w latach 80.”.

W wiadomości dołączonej do swojego filmu Brown ogłosiła, że ​​została wyrzucona za rapowanie, dodając: „To, co najbardziej niepokoi mnie w tej sytuacji, to brak uwzględnienia wpływu, jaki wywarłem na życie moich uczniów”.

Chrześcijański nauczyciel: Zostałem wydalony z powodu moich przekonań

READ  Chris Hemsworth „wziął wolne od pracy” po przygotowaniu się na chorobę Alzheimera

Kontynuowała: „Moje zaangażowanie, profesjonalizm i pasja do edukacji zawsze były niezachwiane, niezależnie od wszelkich osobistych wysiłków, jakie podejmowałam. Warto zauważyć, że kiedy zostałam mianowana na stanowisko pedagoga, wpłynęło na mnie moje zaangażowanie w przemysł muzyczny jako raper Nie przeszkadza to w mojej nominacji. Ocenia się mnie na podstawie moich kwalifikacji, doświadczenia i potencjału, aby pozytywnie wpłynąć na życie moich uczniów. Jednak obecnie wydaje się, że moje zaangażowanie i wkład zostały przyćmione przez arbitralne oceny mojego życia osobistego”.

Powiedziała, że ​​uczy od siedmiu lat i ma ponad 200 podpisów od uczniów i wspierających ją rodziców.

Szkoła przygotowawcza Taylor nie odpowiedziała natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Szkoła powiedziała FOX 2 częściowo: Dobro uczniów pozostaje na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy, i będziemy nadal wspierać środowisko nauczania i uczenia się pozbawione zakłóceń, skupione na sukcesach uczniów.

Brown powiedziała, że ​​planuje podjąć kroki prawne przeciwko szkole.

Oryginalne źródło artykułu: Nauczycielka w Michigan została zwolniona po tym, jak matka ujawniła jej działalność twórczą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *