Nauka o łukach: jak wygląda drabinka NCAA Championship po chaotycznym dniu, w którym przegrała sześć z siedmiu najlepszych rozstawionych

Wiem, że nie spodziewałeś się nowego slajdu w niedzielę, ale nikt nie spodziewał się, że przegra też sześciu z siedmiu najlepszych. Jedyna drużyna z pierwszej siódemki, która wygrała, pokonała jedną z pozostałych sześciu Baylor Eksport Kansas Zastąpił Jayhawków na górnej linii dziobu. Wszystkie sześć przegranych drużyn Byli w drodze w. Sobota.

inne nasiona numer 1, GonzagaA Arizona A Kasztanowy Przegrał również, ale zmieniły się tylko rankingi pomiędzy tymi trzema. Czasami, gdy wszyscy przegrywają, nikt nie przegrywa. Al-Zajz nadal zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, ale Wildcats upadli pod Tygrysami, ponieważ byli jedyną drużyną z tej grupy, która przegrała z drużyną nie walczącą o miejsce w łuku. Arizona zagubiona w Kolorado 79-63.

Po raz pierwszy pamiętam moje cztery obecnie przegrane na pierwszym miejscu w tym samym dniu lub nawet w ten sam weekend. Wiem, że to pierwszy raz Siedmiu z 10 najlepszych AP przegrało tego samego dnia.

Górne wsporniki nasion

Sprawdź najnowszy slajd Palm, pełne pole 68 osób i wszystkie drużyny w bańce Archeologia środek.

co się zmieniło

Tasowanie rozpoczęło się już na linii nr 2, gdzie Kentucky A bordeaux Odpadł i został zastąpiony przez Great Eastern Champion Opatrzność A obecny lider Big Ten Wisconsin. Boilermakers and Badgers spotykają się we wtorek wieczorem w Madison w stanie Wisconsin.

Villanova Przejdź do wiersza 3 i Tennessee Wspiął się na szczyt czwartego rankingu, ale jest obecnie zbanowany ze względu na fakt, że obie drużyny są bezpośrednio przed Vols, Wildcats i Texas TechWszyscy pokonali Tennessee. Przewodniczący komisji selekcyjnej, Tom Burnett, powiedział w zeszłym tygodniu, podczas ujawnienia łuku, że pokazuje, że jeśli zespoły są obok siebie w tabeli od 1 do 68, to bezpośrednie wyniki, jeśli istnieją, prawdopodobnie będą decydujące. czynnik w klasyfikacji. tych różnic.

READ  Brytyjska awaria F1 GP Zhou Guanyu na zdjęciach

Tennessee jest również trochę w tyle ze względu na fakt, że nadeszło ich najlepsze zwycięstwo u siebie. Vols nie odnieśli jednak zwycięstwa na wyjeździe z drużyną w łuku Karolina Północna Jest pierwszym zespołem, który wyszedł. Tennessee pokonał Tar Heel na neutralnym korcie.

W dolnej części stoiska znajdziesz wszystkie drużyny ACC po książę które są brane pod uwagę w tej dziedzinie. Notre Dame Jest to najwyższe ziarno w grupie jako ziarno numer 9. Miami To ziarno numer 11, podczas gdy Wake Forest Wśród ostatnich zespołów w łuku.

Strata boli Loyola

Loyola Chicago wypadła z drabinki po przegranej w Północna Iowa na zakończenie sezonu regularnego. Ramblers zakończyli mecz plecami Panthers na konferencji w Missouri Valley i byli rozstawionym numerem 2 w Arch Madness.

MVC jest jedną z 10 konferencji, które zakończyły już swoje regularne sezony i rozpoczną swoje sesje konferencyjne w przyszłym tygodniu. Konferencja Południowa kończy dziś swój sezon regularny, a Kolonialna w poniedziałek.

Powiedziałem w piątek, że codzienne aktualizacje łuku rozpoczną się w poniedziałek. Zaczęło się dzień wcześniej, ale od teraz łuk będzie aktualizowany codziennie, jeśli nastąpią zmiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *