Pokemon Scarlett i Violet pojawią się na Switchu jeszcze w tym roku

Niespodzianka! jest więcej Pokemony gry na drodze. Podczas wydarzenia na żywo w niedzielny poranek The Pokémon Company przedstawiła dwa nowe tytuły: szkarłatny pokemon A Fioletowy. Oczekuje się, że gry zostaną wydane na Nintendo Switch pod koniec 2022 roku, a krótki zwiastun brzmiał jak 2019 Miecz Pokemona A tarcza. Gry są określane jako „przygoda w otwartym świecie”, a deweloper Game Freak mówi, że „robią nowy ewolucyjny krok w Pokemony Główny łańcuch.” Nową przystawkę można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Oto oficjalny opis:

Trenerzy mogą odkrywać otwarty świat, w którym różne miasta bez granic płynnie łączą się z dziką przyrodą. Pokémony można zobaczyć wszędzie w tym otwartym świecie – na niebie, w morzu, na ulicach.

Jako jeden z głównych bohaterów trenerzy wskoczą do świata szkarłatny pokemon A Pokemon fioletowy Aby rozpocząć swoją przygodę, będą mieli różne stroje w zależności od gry, w którą grają. Trenerzy następnie wybiorą Sprigatito, Pokémona z trawy kota, Fuecoco, Pokémona ognia lub Quaxly, Pokémona z kaczki jako swojego pierwszego partnera Pokémona przed wyruszeniem w podróż.

Inną ważną wiadomością jest to, że Legendy Pokemonów: Arceus, który został uruchomiony na początku tego roku, otrzyma aktualizację oprogramowania o nazwie „Dawn”. Będzie dostępny za darmo jeszcze dzisiaj i zawiera nową misję dochodzeniową. Firma Pokémon ogłosiła również, że tworzy serial animowany, którego akcja rozgrywa się w obszarze gry Hisui, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Częścią ogłoszenia była również nadchodząca duża aktualizacja Pokemon idzieI potwory z regionu Alola – które po raz pierwszy pojawiły się w Pokemon Sun A miesiącn Gra rozpocznie się 1 marca. A Konkurencyjna gra bitewna pokemony łączcie się Pojawią się również nowe, godne uwagi funkcje, w tym nowe, bardziej intensywne bitwy o nazwie Fury Battles, które rozpoczynają się dzisiaj. Gracze, którzy się zalogują, otrzymają teraz limitowaną edycję sprzętu Pokémon Day do noszenia podczas gry.

READ  Odpowiedzi do krzyżówki NYT na czwartek, 6 lipca 2023 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *