Pokemon Scarlett i Violet pojawią się na Switchu jeszcze w tym roku

Niespodzianka! jest więcej Pokemony gry na drodze. Podczas wydarzenia na żywo w niedzielny poranek The Pokémon Company przedstawiła dwa nowe tytuły: szkarłatny pokemon A Fioletowy. Oczekuje się, że gry zostaną wydane na Nintendo Switch pod koniec 2022 roku, a krótki zwiastun brzmiał jak 2019 Miecz Pokemona A tarcza. Gry są określane jako „przygoda w otwartym świecie”, a deweloper Game Freak mówi, że „robią nowy ewolucyjny krok w Pokemony Główny łańcuch.” Nową przystawkę można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Oto oficjalny opis:

Trenerzy mogą odkrywać otwarty świat, w którym różne miasta bez granic płynnie łączą się z dziką przyrodą. Pokémony można zobaczyć wszędzie w tym otwartym świecie – na niebie, w morzu, na ulicach.

Jako jeden z głównych bohaterów trenerzy wskoczą do świata szkarłatny pokemon A Pokemon fioletowy Aby rozpocząć swoją przygodę, będą mieli różne stroje w zależności od gry, w którą grają. Trenerzy następnie wybiorą Sprigatito, Pokémona z trawy kota, Fuecoco, Pokémona ognia lub Quaxly, Pokémona z kaczki jako swojego pierwszego partnera Pokémona przed wyruszeniem w podróż.

Inną ważną wiadomością jest to, że Legendy Pokemonów: Arceus, który został uruchomiony na początku tego roku, otrzyma aktualizację oprogramowania o nazwie „Dawn”. Będzie dostępny za darmo jeszcze dzisiaj i zawiera nową misję dochodzeniową. Firma Pokémon ogłosiła również, że tworzy serial animowany, którego akcja rozgrywa się w obszarze gry Hisui, który ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Częścią ogłoszenia była również nadchodząca duża aktualizacja Pokemon idzieI potwory z regionu Alola – które po raz pierwszy pojawiły się w Pokemon Sun A miesiącn Gra rozpocznie się 1 marca. A Konkurencyjna gra bitewna pokemony łączcie się Pojawią się również nowe, godne uwagi funkcje, w tym nowe, bardziej intensywne bitwy o nazwie Fury Battles, które rozpoczynają się dzisiaj. Gracze, którzy się zalogują, otrzymają teraz limitowaną edycję sprzętu Pokémon Day do noszenia podczas gry.

READ  YouTuber otrzymuje ponad 500 roszczeń dotyczących praw autorskich do muzyki Nintendo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *