Nawias NCAA 2022: Nawias do wydrukowania March Madness, nasiona turnieju ustawione na niedziele

Wiecie, że emocje towarzyszące mistrzostwom NCAA 2022 zbliżają się do końca, ponieważ ta konkretna niedziela nadeszła i minęła po niesamowitym sezonie koszykówki 2021-22. W tym roku najbardziej oczekiwane wydarzenie sportowe na świecie powraca do tego, co pamiętamy: 68 drużyn w 14 lokalizacjach w ciągu trzech tygodni. Jesteś gotowy, my jesteśmy gotowi i chcesz, aby slajd NCAA został wydrukowany teraz, gdy zespoły są na miejscu.

Dobra wiadomość: masz odpowiednie tempo. Dodaj tę stronę do zakładek jako przystanek, aby wydrukować swój własny łuk turniejowy NCAA, gdy rozpocznie się obchody March Madness.

Koniec czekania, szelki są tutaj! Wróć do basenu z łukami lub zacznij nowy, zanim zacznie się szaleństwo!

Poniżej znajdziecie do obejrzenia/drukowania łuk 2022 NCAA Tournament z domu March Madness: CBS Sports. Dziękujemy za odwiedziny, ale nie zapomnij zameldować się przez następne 3 tygodnie. Będziemy mieli najszerszą relację z turnieju NCAA w dowolnym miejscu: zapowiedzi, typy, wskazówki, niezbędne statystyki, najświeższe wiadomości i analizy, szczegóły dotyczące filmów, które trzeba obejrzeć, podcasty i wiele więcej.

Jak zwykle mamy wiele sposobów wyświetlania łuku na wybranym urządzeniu. I na pewno chcesz się do nas dołączyć gry łukowe Gdzie możesz rywalizować z tłumem lub stworzyć grupę łukową, aby walczyć z rodziną, przyjaciółmi i/lub współpracownikami.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Powiększ i drukuj Pusty łuk mistrzostw NCAA 2022.

Zdobądź każdy wybór, każdą grę, każdą niespodziankę i wypełnij swoją kolekcję z naszą pomocą! Odwiedź SportsLine już teraz, aby dowiedzieć się, które drużyny stworzą i przełamią Twój łuki zobaczcie kto przecina sieci, wszystko z modelu który pokonał ponad 92% wszystkich kategorii CBS Sports po raz drugi w trzech turniejach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *