Netflix publikuje pierwsze zdjęcia i zwiastun serialu aktorskiego przed premierą w 2024 r. – Tudum Deadline

Netflix udostępnił swój pierwszy zwiastun Awatar: Ostatni Władca Wiatru Seria wydarzeń na żywo. Pojawiając się na globalnym wydarzeniu dla fanów Tudum w Sao Paulo w Brazylii, obsada zaprezentowała zwiastun przedstawiający przedmioty, które można zobaczyć na wideo opublikowanym powyżej.

Kiawentiio (Katara), Ian Ousley (Sokka), Dallas Liu (Prince Zuko) i Gordon Cormier (Aang) tworzą obsadę, która ma spaść w 2024 roku.

Serial jest adaptacją wielokrotnie nagradzanego serialu animowanego Nickelodeon pod tym samym tytułem. Albert Kim (Sleepy Hollow, Nikita) jest producentem, producentem wykonawczym i scenarzystą. Oprócz Kima producentami wykonawczymi są Dan Lin z Rideback (The Lego Movie, Aladdin) i Lindsey Liberatore (Walker), a także Michael Goi (Swamp Thing, American Horror Story). Goi, Roseanne Liang (także współproducent wykonawczy), Jabbar Raisani i Jet Wilkinson.

Powiązane: Wszystkie aktualności z Festiwalu Fanów Tudum 2023

Awatar: Ostatni Władca Wiatru Akcja toczy się w świecie podzielonym na cztery nacje: Plemiona Wody, Królestwo Ziemi, Naród Ognia oraz Beduinów Nomadów. „Benders” to osoby posiadające umiejętność zdalnego manipulowania i kontrolowania żywiołu odpowiadającego ich nacji, za pomocą gestów wzorowanych na chińskich sztukach walki. „Awatar” jest jedyną osobą, która ma zdolność zginania czterech żywiołów.

Rzuć okiem na pierwsze zdjęcia załogi poniżej.

Kiawentiio jako Katara w Avatar: The Last Airbender, odcinek 101.

Roberta Falconera/Netflix

Ian Owsley jako Sokka w odcinku 101 Avatar: The Last Airbender

Roberta Falconera/Netflix

Dallas Liu jako Prince Zuko w Avatar: The Last Airbender, odcinek 101

Roberta Falconera/Netflix

Gordon Cormier jako Aang w Avatar: The Last Airbender, odcinek 101

Roberta Falconera/Netflix

READ  Queens Corgi: Książę Andrzej i Sarah Ferguson zabierają królewskie psy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *