New York Mets przetrwali za Jacobem Degromem, Game of Strength 3

Nowy Jork – Mets Ice Jakub Degrom Nie mógł powstrzymać się od myślenia o swojej przyszłości w sobotni wieczór. W obliczu zbliżającej się wolnej agencji i San Diego Padres, która gra swoją pierwszą grę w National League Wild Card Series, DeGrum powiedział, że rozpoczął grę w drugiej grze, zdając sobie sprawę, że jeśli nie będzie grał dobrze, może to być ostatni raz, kiedy pojawi się na pole Citi jako kolekcjoner.

„Myślałem o tym, ale miałem nadzieję, że wygramy mecz baseballowy i będziemy grać dalej” – powiedział Degrom.

Wszedł, przeszedł sześć rund i pozwolił na pięć trafień i dwa przejazdy w dwóch spacerach z ośmioma trafieniami w zwycięstwie Mets 7-3. Wygrana zapewniła DeGromowi co najmniej kolejny dzień na przebranie się za Mets, w niedzielę wieczorem, kiedy Padres i Mets zagrają w trzecią grę.

DeGrom nadał ton wcześnie, rozpoczynając grę od rzucenia 12 rzutów z prędkością ponad 99 mil na godzinę i siedmiu z prędkością ponad 100 mil na godzinę. Wycofał się ze szczytu drużyny Padres w kolejności i skreślił ślimaki Juan Soto A Grzywa Machado huśtawki. Przez cały wieczór Degrom polegał głównie na speedballu – który przekroczył 100 mil na godzinę na 19 ze swoich 99 wyciągów – i sliderze, rzucając samotną piłkę tylko dwa razy i zmieniając ją sześć razy. Sześćdziesiąt jego kopnięć to uderzenia.

Padres strzelił dwa gole z Degromu, pierwszą u siebie z Trent Greshamjego drugi od kilku nocy.

– Muszę unieść kapelusz Trentowi, ten Homer – powiedział Degrom – czuł się dobrze, że właśnie do niego przyszedł.

Druga połowa nadeszła po tym, jak Degroom pomaszerował do Gresham, aby prowadzić piątą, a Padres bronił się. Gorexson browar Uderz w jeden RBI związany z grą wzdłuż prawej linii pola. DeGrom rzucił pięć slajdów z rzędu w sześcio-kortowym Provar.

READ  Komisarz NBA Adam Silver broni zasady 65 meczów w przypadku nagród, „zadowolony ze stanu” gry

„To jest coś, do czego chciałbym szybko przejść” – powiedział Degrom na At-bat Profar. „Po prostu czułem, że mam dobre przeczucia; po prostu rzuciłem dużo z rzędu i pozostaje uczciwy”.

Degrom powiedział, że uderzył w rowek na swoim ostatnim zakręcie na skoczni.

Właściwie Slider był dobry i szybki na piłce [Padres first baseman Brandon] DruryRzuciłem jednego i odjechałem tam, gdzie chciałem, powiedział Degrom. Czułem się, jakbym dokonał tam korekty, aw szóstej rundzie poczułem się lepiej. „

Po odejściu DeGroma menedżer Mets, Buck Showalter, dokonał niezwykłego wyboru, aby zakończyć Edwin Diaz W siódmej połowie. Gdy Gresham pokonał dwóch gospodarzy przeciwko Mets w pierwszych dwóch meczach serii, Showalter chciał rzucić wyzwanie zawodnikowi Padresa z najtwardszym lojalistą zespołu, zanim wszedł na szczyt w składzie San Diego w meczu 3-2.

Przeciwko Diazowi Grisham został zawieszony przed Padres Musk Austin Nola pośrodku. Diaz następnie znokautował Provara i Soto, aby ukończyć siódmą rundę.

Diaz wrócił do ósmej rundy. Po podniesieniu Machado z ziemi poszedł Josh Bell skreślać Jake Kronworth. Następnie Showalter przyszedł do stosu, aby zastąpić Diaza rozcieńczalnikiem Adam OttavinoKto uderzył Drury’ego, aby zakończyć zmianę.

Showalter powiedział, że nie ma zamiaru, aby Diaz zaserwował trzy przejazdy i zakończył mecz.

„Kiedy byli w kolejności odbijania, mieliśmy problem z Greshamem. Nie planowałem iść z nim w trzecim miejscu” – powiedział Showalter o Diaz. „Były rzeczy, które by to zmieniły; gdyby miał dwie rundy po osiem wyciągów, pomyślałbym o tym”.

Diaz poprosił o pozostanie w rozgrywkach, aby ukończyć Drury’ego, ale Showalter powiedział, że potrzebuje go na trzeci niedzielny mecz.

„Czułem się świetnie”, powiedział Diaz. „Myślałem, że mogę wyrzucić Drury’ego, ale powiedział mi, że potrzebuje mnie jutro i to wystarczy na dzisiaj”. – Więc powiedziałem, że wygramy jutro mecz.

READ  USMNT ogłasza skład Pucharu Świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *