Nie mogłem oddychać przez Robinhood

3D Systems Corp.: „To zawsze panna młoda, nigdy panna młoda. Muszę wam powiedzieć, myślę, że systemy 3D i cały ich świat 3D nie przyniosą ludziom pieniędzy. Nvidia”.

AT&T Inc: „Nie podoba mi się bilans, bardzo się martwię [about the company’s spin-off of WarnerMedia]. … Myślę, że mają większą konkurencję w oparciu o bilans, który mają ”.

Cladstone Land Corp.: „Zapas jest bardzo wysoki. Odróbmy z niego pracę domową. … Zaimponowało mi, ale nie przyniosło dobrych wyników.”

Robinhood Markets Inc.: „Jeżeli obniżą koszty i będą dalej rosnąć, to urosną do większej ilości zapasów. Ale jeśli to dużo, to nie mogę oddychać.”

Scots Miracle-Grow Co.: „Ponownie wbrew temu, co zostało powiedziane w zeszłym roku, był sezon wiosennych wyprzedaży i myślę, że jest to gra polegająca na tym, czy ludzie będą uprawiać ziemię. I myślę, że nie będziesz miał takiego roku, jak w zeszłym roku”.

O gospodarstwie AG: „To firma warta 8 miliardów dolarów, a biorąc pod uwagę fakt, że nie zarabiają, prawdopodobnie będzie to za dużo. Jeśli zaczną zarabiać, mówię ci, że jest OK”.

Solaredge Technologies Inc: „Podoba mi się ta firma, ale myślę, że to ogromne odbicie, nie będę jej polecać. Ale to zarabia pieniądze, więc to nie jest straszna akcja. To dobra inwestycja, nie jest duża.”

Ujawnienie: Kramer Charitable Trust posiada udziały w Nvidii.

READ  Wysypka, gorączka, przeziębienie, obrzęk węzłów chłonnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *