Kontrakty terminowe Dow: spadki na giełdzie; Apple „Monster” w obszarze zakupu

Kontrakty terminowe Dow spadły przez noc, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Zwyżki na giełdzie wyhamowały w środę, zamykając się na sesyjnych minimach. Ceny ropy naftowej skoczyły, a rentowności obligacji skarbowych spadły z 34-miesięcznych maksimów.
xZapasy jabłek i Tesla (TSLA) przedłużyły swoją zwycięską passę do siedmiu sesji, chociaż obie pochodziły z intraday maksimum. jabłko (AAPL) znajduje się w zasięgu wpisu w linii trendu i niedaleko od opłaty kup punkt. Akcje Tesli wciąż są dalekie od punktu zakupu. Obaj mogą użyć pauzy, zwłaszcza Tesli, aby ich wzory na wykresach były bardziej kuszące.

w tym samym czasie, Usługi transportowe GB Hunt (JBHT) A Hurtownia Costco (koszt) wycofują się w swoich strefach zakupowych, podczas gdy Zdrowie CVS (CVS) A Konstruktorzy pierwszego źródła (BLDR) działają na potencjalnych uchwytach.

Akcje Tesli i JBHT w eksploatacji Tabela liderów IBD, podczas gdy akcje COST znajdują się na liście obserwacyjnej tabeli liderów. Zapasy JB Hunt, Costco, CVS w magazynie SwingTrader. Towary TSLA, JB Hunt i BLDR są w sprzedaży wada 50.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 są prawie niezmienione. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,1%.

Ceny ropy naftowej wzrosły o 1%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Rajd giełdowy przyniósł największą stratę od 14 marca. Dow Jones Industrial Average spadł w środę o 1,3% handel na giełdzie. S&P 500 stracił 1,2%. Nasdaq Composite spadł o 1,3%. Small cap Russell 2000 spadł o 1,8%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 5,2% do 114,93 USD za baryłkę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 2,32%, po osiągnięciu najwyższego poziomu od maja 2019 r.

READ  Preferowana przez Fed miara inflacji bazowej wydaje się ochładzać

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadła o 1,3%, podczas gdy ETF Innovator IBD Breakout Opportunities spadłapasować) zamknął się tuż powyżej progu rentowności. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) i VanEck Vectors Semiconductor ETF)SMH) to oba suwaki 2,5%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) wzrósł o 1,8%, podczas gdy ETF Global X US Infrastructure Development (ETF Global X US Infrastructure Development) wzrósłkolebka) spadły o 0,9%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) spadła o 1,4%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 3,9%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) do 1,7% i Financial Select SPDR ETF)XLF) zrezygnował z 1,85%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) stracił 1,8%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 1,9%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) spadły o 2,4%, po tym, jak obaj poradzili sobie z seriami po pięćdziesiątce w ciągu dnia. Akcje Tesli nadal zajmują pierwsze miejsce wśród ETF-ów Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Zapas jabłek

Akcje jabłek wzrosły w środę o 0,8% do 170,21, choć daleko od najwyższego w ciągu dnia poziomu 172,64. Po wtorkowym zamknięciu w prawo na linii trendu, akcje są teraz powyżej tego wczesnego wejścia, podczas gdy wciąż są blisko linii 50 dni. To niedaleko od 176,75 podwójna podstawa dna Zakup punktowy, zgodnie z Analiza MarketSmith.

ten Linia siły względnejniebieska linia na dostarczonych wykresach, wróciła do rekordowych poziomów, odzwierciedlając dobre wyniki akcji Apple w stosunku do indeksu S&P 500.

Tutaj inwestorzy mogą kupić akcje AAPL. Ale po siedmiu kolejnych sesjach gigant iPhone’a może skorzystać z wytchnienia. Najlepiej byłoby, gdyby akcje Apple’a zatrzymały się tutaj, przynajmniej na kilka dni, a potem zwyżkują. Oczywiście nie musisz robić przerwy w najbliższym czasie.

Samik Chatterjee, analityk JP Morgan, powiedział: Sprzedaż iPhone’a jest „mocna” Podczas gdy Apple przygotowuje się na „ogromny cykl wzrostu” w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

READ  Akcje CarMax szybują w górę dzięki przebiciu zysków, ale internetowy rywal Carvana tonie

Tesla Stock

Akcje Tesli wzrosły w środę rano do 1040,70. Akcje spadły, stając się przez krótki czas ujemnymi, po czym odnotowały 0,5% wzrost na poziomie 999,11. Po sześciu sesjach, w tym 7,9% rajdzie we wtorek, gigant EV dobrze wyszedł z 50-dniowej i 200-dniowej passy. Ale akcje TSLA są nadal znacznie poniżej podstawa kubka Punkt kupna na poziomie 1208,10, a także wejście w linię trendu w okolicach 1150.

Idealnie, akcje Tesli zatrzymają się wokół obecnych poziomów, tworząc uchwyt i nowy, niższy oficjalny punkt kupna.

Magazyn JBHT

Akcje JB Hunt spadły o 1,7% do 210,18, piąty z rzędu spadek, ale nadal utrzymują się powyżej 208,97. płaska podstawa Zakup punktowy. Wolumen JB Hunt wzrósł 16 marca o 9,6% w ogromnym tempie, ponieważ firma przewozowa zawarła sojusz z BNSF Railroad, która jest własnością Warrena Buffetta Berkshire Hathaway (BRKB). Lodowaty powrót do punktu kupna daje możliwość zainicjowania lub dodania pozycji teraz lub po pewnym odbiciu akcji JBHT.

KOSZTY ZAPASY

Akcje Costco spadły o 1% do 554,02, nadal stabilnie powyżej 545,39 punktów kupna od a kubek z uchwytem stacjonujący. Linia RS COST utrzymuje się na bliskim rekordowym poziomie.

Magazyn BLDR

Akcje Builders FirstSource spadły o 3,7% do 73,49, wciąż powyżej linii 50-dniowej. Kolba BLDR ma kupno kubka bazowego w wysokości 86,58 punktów, ale może działać na rączkę, co skutkuje niższym wejściem.

Jedną z obaw Builders FirstSource jest to, że wiele placówek związanych z mieszkalnictwem, w tym budowniczych domów i sprzedawców detalicznych, jest wyprzedawanych wraz ze wzrostem stóp procentowych i spadkiem sprzedaży nowych domów.

CVS. stock

Akcje CVS spadły o 1% do 106,20. To wciąż blisko 111,35 punktów kupna za płaską bazę. Chodzi również o wczesne wejście z około 50-dniowej linii i krótkoterminowy szczyt z 7 marca. Poniedziałkowy szczyt na poziomie 109,69 może również posłużyć jako kolejny wczesny wpis.

Analiza wzrostu rynku

Rajd na giełdzie przyniósł w środę duże straty, mimo że Apple maskował słabość głównych indeksów korporacyjnych. S&P 500 wycofał się z linii 200-dniowej. Indeks Dow Jones przekroczył linię 50 dni.

READ  Walmart podnosi wytyczne, przeciwstawiając się słabszym trendom w handlu detalicznym. Strzała rośnie.

Nasdaq Composite i Russell 2000 pozostają powyżej linii 50-dniowych.

Chociaż dni spadkowe nie są zabawne, krótka przerwa w zwyżce rynkowej może być korzystna. To pozwoliłoby akcjom takim jak Apple i Tesla zrobić sobie przerwę i być może uformować uchwyty. Tymczasem na giełdach, które nadal rosły, linie RS znacząco wzrosną.

W środę akcje spółek energetycznych osiągnęły najwyższy poziom, odzwierciedlając siłę cen ropy naftowej. Dobrze wypadły również stal, górnictwo i nawozy.

I utracone zasoby oprogramowania i mieszkań. Akcje medyczne, od firm biotechnologicznych po towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych, miały trudną sesję.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Środowy spadek nie był powodem do niepokoju, biorąc pod uwagę ostatnie silne wzrosty po rynkowym zwyżce. Ale właśnie dlatego inwestorzy powinni stopniowo zwiększać ekspozycję, aby uniknąć skoku na samą górę, krótkoterminowo lub w inny sposób. Jest to również powód, dla którego nigdy nie powinieneś chcieć kupować wydłużonych zapasów.

Jeśli zwyżka na giełdzie będzie miała duże trudności, a Nasdaq i S&P 500 zdecydowanie przebiją się poniżej 50-dniowych średnich kroczących, inwestorzy prawdopodobnie ograniczą lub opuszczą niektóre z ostatnich pozycji.

To czas na elastyczność. Nie utknij w byczym lub niedźwiedzim nastawieniu. Słuchaj rynku i działaj zgodnie z nim.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

3 duże zyski S&P 500 dzisiaj

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Średnia 200-dniowa: ostatnia linia wsparcia?

Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *