Niedźwiedzie mogą otrzymać „aktywo wysokiej jakości” od Justina Fieldsa – NBC Sports Chicago

Niedawno dziennik The Athletic w fascynujący i pomysłowy sposób przeprowadził ankietę wśród ośmiu różnych trenerów i dyrektorów NFL fabuła O wartości handlowej Justina Fieldsa w tym sezonie.

Oto najważniejsze wnioski od trenerów i kadry kierowniczej.

„Większość jest zdania, że ​​Bears wybiorą wybór w drugiej lub trzeciej rundzie wyborów, ale były pewne różnice w tych reakcjach” – napisał Jeff Howe. „Jeden z dyrektorów powiedział, że jest wart drugiej rundy lub równoważnej wartości w pakiecie trzeciej i piątej rundy.

„Kilku innych menedżerów uważało, że powrót będzie miał miejsce w drugiej lub trzeciej rundzie wyboru, w zależności od tego, w którym miejscu rundy nastąpi wybór. Inna myśl, że może to być wybór w trzeciej rundzie wyborów w 2025 r., który mógłby zostać wyborem w drugiej rundzie na podstawie pewnych kryteriów statystycznych .”

Jak wynika z raportu, wystąpiły dwie wartości odstające. Jeden z trenerów uważa, że ​​wybór w pierwszej rundzie może sprowadzić się do „podaży i popytu”. Zgodnie z tą teorią Niedźwiedzie wkrótce będą musiały wymienić Pola. 13 marca zostanie otwarta bezpłatna agencja NFL, a rozgrywający będą szybko znikać z rynku.

Według Howe'a inną dziwną osobą był trener, który powiedział, że nie zbagatelizuje trzeciej rundy Fieldsa. „Jest powód, dla którego idą do przodu” – powiedział Howe’owi jeden z dyrektorów.

Niedawno reporter NFL Goliath, Adam Schefter, wtrącił swoje trzy grosze w sprawie „Program Pata McAfee– O tym, co jego zdaniem Bears dostaną za Fieldsa.

„Dla mnie, Sama Darnolda, podczas rozmów z ludźmi porównanie wynagrodzeń jest prawdopodobnie najważniejsze” – powiedział Schefter. „…Myślę, że wynagrodzenie Justina Fieldsa mieści się gdzieś pomiędzy tym, co dostał Alex Smith, a tym, co wniósł Sam Darnold”.

Kiedy Jets przeszli od Darnolda, aby w 2021 r. wybrać Zacha Wilsona w drafcie, wysłali go do Karoliny w zamian za wybór w szóstej rundzie w 2021 r., wybór w drugiej rundzie w 2022 r. i wybór w czwartej rundzie w 2022 r. To dobry zwrot za rozgrywający, z którego Bears teoretycznie nie mieliby pożytku. .

READ  Źródła: Clippers pozyskają Russella Westbrooka w przyszłym tygodniu

W ciągu najbliższych kilku tygodni powinniśmy poznać sytuację Fieldsa. Dyrektor generalny Ryan Bowles powiedział mediom, że wolałby postąpić właściwie i przenieść Fields tak szybko, jak to możliwe, jeśli Bears zdecydują się pójść tą drogą.

„Nikt nie chce żyć w szarości, wiem, że to niewygodne” – powiedzieli we wtorek Polacy. „Ja też nie chcę być w takiej sytuacji. Zbierzemy więc informacje, będziemy działać tak szybko, jak to możliwe i nie będziemy się spieszyć, aby zobaczyć, co jest najlepsze i co jest najlepsze dla organizacji. ”

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *