Niesamowity i trzymający w napięciu Spider-Man 2 stworzony bez kompromisów na PS5

Zdjęcie: Push Square

Pojawiła się krytyka decyzji Sony o dalszym tworzeniu gier przez pokolenia, aż do wydania gry dopóki God of War Ragnarok w zeszłym roku. Podczas gdy japoński gigant może twierdzić, że jego podejście pozwoliło większej liczbie osób cieszyć się jego tytułami wspierającymi – zwłaszcza w następstwie niedoborów zapasów PS5 – pierwsi użytkownicy uważają, że strategia uniemożliwiła deweloperom wyrwanie pełnego potencjału z nowej generacji PlayStation. sprzęt komputerowy.

Oczywiście, Marvel’s Spider-Man 2 będzie ekskluzywny na PS5 – i jest rozwijany przez jeden z najlepszych zespołów PS Studios w Insomniac Games. rozmawiać z FamitsuZa pośrednictwem Google Translate, dyrektor osobisty Jim Ryan powiedział, że długo oczekiwana kontynuacja została opracowana „bez kompromisów” dla istniejącej konsoli Sony. Innymi słowy, każdy cal mocy wydostanie się z systemu i nie będziesz musiał się martwić o uruchamianie na dziesięcioletnim PS4.

Ryan powstrzymał się przed udostępnieniem jakichkolwiek ostatecznych nowych informacji na temat kontynuacji, ale zauważył, że słyszał o niej bardzo pozytywne opinie, nazywając ją „piękną”. Niemal na pewno otrzymamy dłuższy wgląd w to, do czego odnosi się dyrektor generalny w ciągu następnego tygodnia Widok PS, ponieważ w pełni spodziewamy się, że tytuł na PS5 będzie jedną z głównych gier w ofercie. Plotka głosi, że wersja superbohatera ma zostać wydana we wrześniu, więc spodziewamy się oficjalnego potwierdzenia daty wkrótce.

READ  Infamous Internet Leaker wycofuje się z donosicielstwa na wielkie gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *