niespodzianka! Księżniczka Peach: Czas na występ! Podpisuje kontrakt na „ograniczoną czasowo” współpracę z Kung Fu Tea

Amerykańska firma produkująca herbatę bąbelkową Kung Fu Tea powraca z kolejną współpracą z Nintendo – aby uczcić nadchodzącą premierę Princess Peach: Showtime! Później w tym tygodniu.

„Przez ograniczony czas” pomiędzy 22 marca I 21 maja, Kung Fu Tea będzie oferować szeroki wybór napojów z motywem Księżniczki Peach, do których dołączona będzie bezpłatna czapka z motywem Księżniczki Peach. Oto podsumowanie oferty i jeszcze jeden wygląd:

„Aby uczcić ten długo oczekiwany debiut, Kung Fu Tea zaoferuje pięć specjalnie przygotowanych napojów inspirowanych grą, elegancko zaprezentowanych w opakowaniach z motywem Księżniczki Peach”.

  • Wiodąca dama Ten słodki i kremowy brzoskwiniowy slushie to pyszna odmiana klasycznych brzoskwiń i śmietanki
  • Premierowa zielona herbata z brzoskwinią – Klasyczna Peach Green Tea sprawi, że w mgnieniu oka będziesz gotowy na spacer po czerwonym dywanie!
  • Reflektory – Herbata brzoskwiniowa o odważnym smaku, która przyciąga uwagę.
  • Herbata z mlekiem brzoskwiniowym -Nasza herbata z mlekiem brzoskwiniowym została poddana królewskiej obróbce i jest gotowa na światło reflektorów!
  • Pudełko zielonej herbaty z brzoskwinią – Nowy dodatek do naszych puszek na zieloną herbatę, puszka Peach Green Tea Tin jest idealna dla każdej podróżującej księżniczki!

W ramach tej promocji do zgarnięcia będą także pakiety nagród na Nintendo Switch (w tym model OLED Switch, nowa gra Peach do pobrania oraz roczny kredyt Boba w aplikacji Kung Fu Tea).

Księżniczka Peach: Czas na występ! Premiera wraz z najnowszą współpracą Kung Fu Tea 22 marca 2024 r.

READ  Sony obniża ceny gier i akcesoriów na PS5 przed Czarnym Piątkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *