Niestandardowy pierścionek zaręczynowy Gabbriette Bechtel od Matty’ego Healy’ego jest jedyny w swoim rodzaju: przyjrzyj się bliżej

Matty Healy i jego dziewczyna-modelka Gabrielette Bechtel są zaręczeni, a pierścionek, który jej podarował, jest odważną imitacją.

Para podzieliła się wiadomością o zaręczynach we wtorek, 11 czerwca, po obecności ich wspólnej przyjaciółki Charli XCX Niegrzeczny Wystawa na Brooklynie. Bechtel, 26, Udostępnione zdjęcia W Instagram Stories pojawiło się jej zdjęcie, na którym ma na sobie pierścionek – duży czarny klejnot otoczony diamentami pavé wokół kamienia i obrączki.

„Małżeństwo z 1975 r. jest takie niegrzeczne” – modelka podpisała zdjęcie swojej wyciągniętej lewej ręki, pokazując swój nowy urok.

W środę rano Denise Welch, matka piosenkarki z 1975 roku, potwierdziła tę wiadomość w swoim programie w Wielkiej Brytanii. Wolna kobieta. Welsh ujawniła również, że pierścionek był z czarnego diamentu i że 35-letni Healy kazał go wykonać specjalnie dla swojej narzeczonej.

LUDZIE Krzyżówka jest już dostępna! Jak szybko można to rozwiązać? Zagraj teraz!

Pierścionek zaręczynowy Gabrielle Bechtel.

Gabriela Bechtela/Instagrama


„Kilka tygodni temu dowiedziałam się, że Matty jest zaręczony” – powiedziała. „Pojechali do swoich przyjaciół, Charliego i George’a, do Nowego Jorku, a dziś rano obudziłem się i zobaczyłem, że umieścili to na Instagramie. Oficjalny przedstawiciel Instagrama… Jest zaręczony z Gabriellą Bechtel, lepiej znaną jako Gabriella”.

Kontynuowała: „Black Diamond, on to dla niej zrobił. Nie mogłabym być bardziej zachwycona. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi – ona jest wszystkim, czego chcę od synowej. Jestem taka szczęśliwa”.

Chociaż Welch twierdziła, że ​​pierścionek został wykonany na zamówienie, fani wydają się wierzyć, że jest to podobny pierścionek, który na stronie internetowej sprzedano za 10 800 dolarów. 1stDibs.com, ten sam pierścionek, który Haley podarowała Bechtelowi. Ten egzemplarz opisano jako „niezwykle rzadki” pierścionek z 18-karatowego złota, składający się z dużego czarnego diamentu otoczonego diamentową aureolą i trzech rzędów diamentów wzdłuż obrączki.

Gabrielette Bechtel pokazuje swój pierścionek zaręczynowy.

Gabriela Bechtela/Instagrama


Healy i Bechtel po raz pierwszy połączono ze sobą we wrześniu 2023 r., kiedy sfotografowano ich, jak pokazywali palmtopa w Nowym Jorku. Zostały ze sobą złączone Wydarzyło się to na Brooklynie Kilka dni później Healy szybko potwierdził, że jest w związku.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Bechtel, znana z filmów o gotowaniu i pracująca nad książką kucharską, po raz pierwszy pojawiła się w pierścionku zaręczynowym pod koniec maja.

W niedawnym wywiadzie dla Domowe dziewczynyMieszkanka Kalifornii ujawniła, że ​​ona i Hailey próbowały się spotkać od czterech lat.

„Przyjechał do Los Angeles i od tamtej pory jesteśmy w sobie zakochani” – powiedziała magazynowi.

READ  Eminem udostępnia nową piosenkę zatytułowaną „Houdini” z albumu The Death of Slim Shady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *