Night Country – Issa Lopez i Barry Jenkins przejmują kontrolę

Po lewej: Issa Lopez (zdjęcie: Vivien Killilea/Getty Images dla NALIP), po prawej: Barry Jenkins (zdjęcie: Jesse Grant/Getty Images)

Po lewej: Issa Lopez (zdjęcie: Vivien Killilea/Getty Images dla NALIP), po prawej: Barry Jenkins (zdjęcie: Jesse Grant/Getty Images)

Minęły ponad trzy lata, odkąd HBO wypuściło nowy sezon prawdziwy detektywnick piezoAntologia prawdziwej przestępczości Latto, która uchwyciła ducha czasu. I chociaż możemy być już 8 lat od wszechobecnych żartów „czas to płaski krąg”, zapierających dech w piersiach doceniania ziarnistego materiału śledzącego i gorączkowych prób powiązania serii z mitami Cthulhu, seria zachowuje pewną tajemnicę – nie tylko z powodu akcja Niekonsekwentny, ale ciekawy program Mahershala Ali i jego współpracowników podczas ich trzeciej podróży powrotnej w 2019 roku

Teraz wygląda na to, że serial może wrócić, Z jednym ze starych poruczników Alego na czele. Czas dostawy Raporty HBO najwyraźniej przygotowuje się do wznowienia lub możliwego spin-offu serialu – prawdopodobnie zatytułowanego Prawdziwy detektyw: Nocny kraj– który będzie kierowany Tygrysy się nie boją Scenarzysta/reżyser Issa Lopez i światło księżycaBarry’ego Jenkinsa.

Szczegóły dotyczące serialu są zachowywane, chociaż prezes HBO Carrie Bloys działać Niedawno zasugerowano, że sieć może próbować powrócić do „mrocznych myśli o czasie, pamięci, utracie itp. przez pryzmat pracy śledczej”.Zagraj w to Czas dostawyA Lopez napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje pilota serialu, a Jenkins będzie producentem wykonawczym. (Zdobywca Oscara sporo pracował Ostatnio w telewizji. Za swój najnowszy film był nominowany do nagrody Emmy Kolejka podziemna.)

Lopez od lat jest powieściopisarzem i filmowcem w Meksyku, chociaż dopiero zaczyna wchodzić na rynki amerykańskie filmami takimi jak 2019 tygrysy. Biorąc pod uwagę wcześniejszy efekt wzmocnienia kariery prawdziwy detektyw Twórcy od czasu do czasu mieli różne sezony – i jak podzielone były reakcje na serial w różnych jego epokach –Ciekawie byłoby zobaczyć przyjęcie, które tutaj otrzymałem.

Nie ma jeszcze słowa w żadnym poście, jeśli w ogóle, Pizzolatto będzie z tym łańcuchem. Niedawno napisał scenariusz do filmu Jake Gyllenhaal z 2021 r. kometa.

READ  Aktualizacje na żywo, najważniejsze wydarzenia kalifornijskiego festiwalu muzycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *