Nintendo ogłasza swoją pierwszą grę Switch-Party bez żadnych fanfar

Widać grupę ludzi trzymających Joy-Cony i bardzo podekscytowanych mężczyzną w masce konia pośrodku tłumu.

zdjęcie: Nintendo

Jeszcze prawie pełny rok kalendarzowy Relację z jego obecności opublikowano w r Van BajtNintendo zapowiedziało kontynuację swojej linii niezwykłych minigier 1-2 przełącznikZostanie uruchomiony jeszcze w tym miesiącu.

Każdy przełącznik 1-2 Będzie kosztować 29,99 $, kiedy zostanie wydana 20 czerwca, a jeśli czujesz się poruszony, gra jest zamawiana w przedsprzedaży na Sklep z elektroniką Wraz z ukrytą reklamą. Zgodnie z listą, w grę można grać za pomocą standardowych kontrolerów Switch Joy-Con (Może nawet te nowe pastele) lub przy użyciu inteligentnych urządzeń, co jest nowością w kontynuacji.

W przypadku gry, której ogłoszenie dzieli zaledwie kilka tygodni, Każdy przełącznik 1-2 Obecnie jest bardzo mało mediów dla potencjalnych zamówień w przedsprzedaży, aby zorientować się, czego się spodziewać. Lista eShop jest na tyle niejasna, że ​​nie jest jasne, jakie mini-gry tak naprawdę tam są. W streszczeniu stwierdza się, że mini-gry „zawierają wszystko, od balonów po kosmitów i nie tylko”, ale tak naprawdę nic nie jest tutaj opisane. Co więcej, na liście ani na YouTube Nintendo nie ma rzeczywistych zrzutów ekranu ani obrazów gry.

Jeśli to wszystko ci nie wystarczy, zgodnie z oryginałem Van Bajt raport, Każdy przełącznik 1-2 Najwyraźniej zbombardował wewnętrzny test. Od tego czasu Nintendo trzyma grę za zamkniętymi drzwiami, dopóki nie zdecyduje, co z nią zrobić. Teraz wygląda na to, że firma zdecydowała się zostawić to bez zamieszania i wziąć tyle pieniędzy, ile może na tym zarobić.

oryginalny 1-2 przełącznik To tak naprawdę nie miało żadnej kulturowej siły przetrwania Chociaż koncepcje takie jak „HD rumble. Obcy był tytułem startowym dla Switcha w 2017 roku, więc wiele osób kupiło go razem z nim The Legend of Zelda: Breath of the Wild Tylko dlatego, że tam był. Ale sześć lat i 125,62 miliona sprzedanych egzemplarzy później, gracze mają więcej opcji. powodzenia, Każdy przełącznik 1-2 A kto zdecyduje się je kupić, jest ukryty.

READ  Najlepszy czas na grę w Nier: Automata jest teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *