Nintendo poszerza swoją bibliotekę N64 dla Switch Online o dwa dodatkowe tytuły

Nintendo dodało w tym tygodniu dwie niespodzianki związane z N64 do swojej usługi Switch Online + Expansion Pack.

Obejmuje to futurystyczną grę wyścigową Extreme-G z 1997 r. i grę wyścigową Iggy's Reckin' Balls z 1998 r. Oba tytuły zostały wydane kiedyś przez Acclaim Entertainment.

Obydwa tytuły oferują lokalną rozgrywkę wieloosobową na podzielonym ekranie oraz wsparcie online. Oto opis i kilka zrzutów ekranu:

Ekstremalne G

„Miłośnicy wszystkiego, co szybkie, uruchom silniki! Doprowadź swój rower elektryczny do granic możliwości i przemierzaj 12 krętych i futurystycznych torów wyścigowych. Ale uważaj, bo te motocykle bojowe są pełne wstrząsów – każdy z nich jest naładowany bronią i ty rywale są otoczeni. Nie bój się ich użyć. Pokonaj swoich przeciwników i pokonaj grupę potęg, próbując zdobyć szczyt rankingów i uniknąć całkowitego zniszczenia. Dodatkowo, wynik wyścigu może rozstrzygnąć lokalnie* nawet czterech graczy! * lub online.* Niezależnie od tego, czy grasz solo, czy z przyjaciółmi, Ekstremalne G Wyznacza kurs na poważną moc!”

Piłki Iggy’ego Rikena

„Kto ma ochotę ścigać się samochodem podczas trasy koncertowej? Baw się z Iggym i jego eklektycznym zespołem wierzę Załoga rozbija się i toruje sobie drogę w pionowych wyścigach rozgrywanych na szeregu wysokich torów. Idź na skróty, skacz przez obręcze i unikaj wrogów, którzy chcą powstrzymać twój awans w tej przegrywającej rywalizacji dla maksymalnie czterech graczy.

READ  Mało znana firma ma plan na zawsze zmienić smartwatche

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *