Nintendo prezentuje wszystkie gry na żywo z czerwca 2024 r. w nowej, kolorowej grafice

Obraz: Nintendo

Czy trzeba mi przypominać, że na początku tego tygodnia odbyło się doskonałe Nintendo Direct? NIE? Cóż, Nintendo i tak to zrobi.

Jak zwykle Big N udostępniło nową infografikę przedstawiającą każdą grę zaprezentowaną podczas Nintendo Direct w czerwcu 2024 r. Jesteśmy pewni, że wszyscy pamiętacie wielkie premiery, takie jak Metroid Prime 4: Beyond, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom, i Mario & Luigi: Brothership, ale co z tymi wszystkimi innymi grami?

Stray wreszcie pojawi się na Switchu; Dragon Quest III HD-2D Remake ma datę premiery (a I i II dostaniemy w przyszłym roku); Koszykówka pojawi się na Nintendo Switch Sports; Ogłoszono nową grę Fairy Tail; Na scenie pojawiła się zupełnie nowa, piękna gra Metroidvania z MIO.

Było wtedy pełno ludzi, prawda? W rezultacie druga połowa roku wygląda na dość burzliwą. I to bez wieści o rychłym następcy Switcha – którego, zgodnie z oczekiwaniami, nie było w Direct, ale który ma zostać oficjalnie ujawniony jeszcze w tym roku.

Mamy sporo relacji na żywo, w tym kilka praktycznych spotkań z kilkoma grami ujawnionymi podczas programu. Koniecznie sprawdź wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *