Nintendo Switch Online obejmuje wszystkie gry Super Mario Advance na GBA

Nintendo ogłosiło kolejny zestaw gier, które pojawią się w bibliotece Game Boy Advance dla subskrybentów Nintendo Switch Online i Expansion Pack, a wszystkie z nich to Mario przez cały czas. Pierwsze trzy gry z serii Super Mario Advance zostaną dodane do kolekcji już za tydzień, w piątek 26 maja.Spośród tych trzech są dwie z najlepszych gier platformowych – zdrap to, dwie z największych – wszechczasów. Super Mario Advance 2 Przyniosło to klasyczną premierę Super Nintendo Świat Super Mario do GBA, podczas gdy Super Mario Advance 3 Robiąc to samo dla wspaniałej, przezabawnej i zupełnie innej kontynuacji, Wyspa Yoshiego. Są idealnymi konwersjami i fajnie je mieć, chociaż w oba można grać (bez członkostwa w pakiecie rozszerzeń) w ich oryginalnych wersjach w kolekcji SNES dla Switch Online.

pierwszy Super Mario Advance Nie należy do tej samej kasty co bogowie, chociaż jest to zapewne ciekawsza wersja. To była przeróbka złośliwej parceli z 2001 roku Super Mario Bros 2dziwna gra NES z 1988 roku o rzucaniu warzywami, która sama w sobie była przeróbką gry o nazwie Doki Doki PanikaWyprodukowano, gdy rynek amerykański odrzucił oryginalną wersję Nintendo Super Mario Bros. dalszy ciąg. the Super Mario Advance Wersja ładnie zaktualizowała grafikę i zapoczątkowała decydującą zmianę w grze oraz jej czarującą, dziwaczną rozgrywkę. Ponownie, oryginalna wersja NES była już dostępna z podstawowym członkostwem Switch Online, ale w tym przypadku remake GBA jest zdecydowanie tym, w który można zagrać.

Trzy gry łączą się Super Mario Advance 4: Super Mario Bros 3 Aby zakończyć dostępność serii Super Mario Advance na Nintendo Switch Online.

Czytaj więcej

READ  Domyślne ustawienia techniczne, które należy natychmiast wyłączyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *