Tak, Hogwarts Legacy naprawdę nadchodzi na Nintendo Switch

Fani Nintendo otrzymali w piątek ogromną niespodziankę, kiedy została odkryta Dziedzictwo Hogwartu Na Switcha pojawi się gra nowej generacji oparta na słynnych książkach i filmach o Harrym Potterze.

To była afirmacja Weź udział w najczęściej zadawanych pytaniach na oficjalnej stronie gry, a teraz w aktualizacji Chandler Wood, Warner Bros. Community Manager. Avalanche, to wszystko w zespole GoNintendo. Oto pełna wymiana (za pośrednictwem Twittera):

„Nie mamy teraz więcej szczegółów, poza potwierdzeniem, że tak, Hogwarts Legacy przybywa na Switch”.

Co istotne, nadal nie jest jasne, czy gra na Switcha będzie Przyzwoity Wersja wydana lub w chmurze. Po oryginalnej grze Hogwarts Legacy na Switcha ukazała się gra graficzna Nintendo (za pośrednictwem Amazon), wskazując, że doczeka się fizycznej i cyfrowej wersji w systemie. Możesz wyświetlić okładkę w formacie . Nasza poprzednia historia.

Tak więc, zgodnie z odpowiedzią przedstawiciela WB Avalanche, Hogwarts Legacy naprawdę nadchodzi na Switcha.

Gracze mogą spodziewać się „otwartej gry wideo dla jednego gracza, której akcja toczy się w magicznym świecie XIX wieku”. Hogwarts Legacy jest na Święto 2022. Chcesz zagrać w wersję na Switcha? Powiedz nam w komentarzach.

READ  Sony nie udostępni Activision planów PlayStation 6, jeśli umowa Microsoftu dojdzie do skutku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *