Gracze Pokemon Go podzieleni w związku z „słabym” dniem społeczności Chansey

Jessiki Philby

Dzień Społeczności Chansey podzielił społeczność Pokemon Go: wielu określiło to wydarzenie jako szczególnie „nijakie”, podczas gdy inni twierdzili, że ostatecznie było to „udane wydarzenie” dla wszystkich.

Wydarzenia Pokemon Go były i zawsze będą kontrowersyjnym doświadczeniem dla wielu graczy. Za każdym razem, gdy ogłaszane jest wydarzenie lub dzień społeczności, gracze gromadzą się, aby złapać swoje ukochane kieszonkowe potwory, a tysiące polują na Shiny'ego, Hundo lub rzadką kombinację obu.

Niestety Dni Społeczności nie zawsze przebiegają tak, jak tego oczekiwała Niantic, i tak jest w przypadku najnowszego wydarzenia Chansey. Teraz wielu graczy krytykuje wydarzenie, określając je jako „nijakie” i „słabe”. Jednak nie wszyscy gracze są na tej samej stronie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Podziel się ich frustracją Na ReddicieJeden z graczy Pokemon Go zapytał społeczność: „Czy ktoś naprawdę lubi Dzień Społeczności Chancey?”

„Myślałem, że ten Dzień Społeczności był dość słaby” – wyjaśnił plakat, dodając, że „Chansey nie wnosi nic ekscytującego, jeśli chodzi o zorganizowanie wydarzenia takiego jak Dzień Społeczności, ponieważ Pokemony nie są dobre ani w PvP, ani w Raidach, ani w obu .

Chociaż Dzień Społeczności był stosunkowo nudny, na plakacie zasugerowano, w jaki sposób Niantic mogło sprawić, że wydarzenie byłoby mniej „kiepskie”, wyjaśniając: „Gdyby to było polowanie na podwójne PD, byłoby lepiej, ponieważ łatwiej byłoby trafiać rzuty „Świetnie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Pomysły plakatu z pewnością podzielało wielu członków społeczności, ale nie wszyscy się z tym zgadzali. W rzeczywistości niektórzy twierdzili, że jest odwrotnie, opisując wydarzenie jako „bardzo udane” i stwierdzając, że „ten dzień był zwycięski” i wart całego czasu spędzonego na zwiedzaniu.

READ  Round Up: Trwają recenzje Steam Deck Valve – jak to wygląda w porównaniu do Switcha?

„Mój mąż i ja spędziliśmy razem 3 godziny. Każdy z nas złowił 14 błysków. Mogłem cieszyć się pięknym zimowym dniem. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiejszy dzień był wygrany” – skomentował jeden z użytkowników, wyjaśniając, jak wspaniały był ten dzień dla ich błyszczącego połowu, czyli istotny aspekt większości dni wspólnotowych.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak nie wszystkim fanom podobał się ten dzień, a jeden podkreślił, że „uświadomił mi, jak wspaniałe było mielenie cukierków i wylęganie jaj, a nawet nie podnosiłem Chansey, a karmelowe larwy były o wiele bardziej kuszące”. Dni Społeczności to podstawowe typy do mielenia cukierków i wiele z nich wykorzystuje czas na wyklucie ton jaj i złapanie ich jak największej liczby, aby móc wyrównać dowolnego Shondo lub Hondo, jakie uda im się zdobyć – ale czasami może to przypominać harówkę, tak jak miało to miejsce dla tego gracza.

„Świetnie się dzisiaj bawiłem. Dawno się tak dobrze nie bawiłem” – dodał jeden z użytkowników, ujawniając, jak dobrze się bawili podczas tego wydarzenia.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Choć być może nie wszystkim przypadło to do gustu, wciąż jest wiele do powiedzenia na temat Dnia Społeczności Chancey i wielu fanów ma nadzieję, że zaowocuje to wzrostem liczby wydarzeń i popularności Pokemonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *