Tim Benz: Przepraszam, Masonie. Z pierwszego wywiadu Arthura Smitha jako Steelers OC wynika, że ​​jest to Kenny Pickett Show

Artur Smith Pierwszy wywiad w roli koordynatora ofensywy Pittsburgh Steelers Prowadzone przez Missy Matthews ze Steelers.com. Informacja została opublikowana w sobotę na stronie internetowej zespołu.

To była masowa sesja okupacyjna. Tematy były różne: Smith dorastał w domu z 10 dziećmi, wspinał się po drabinie trenerskiej, stosował ofensywną filozofię i dlaczego zdecydował się przyjąć posadę OC w Pittsburghu.

„To wyjątkowa okazja, aby móc pracować w organizacji takiej jak Pittsburgh Steelers, z historią i kulturą tutaj, a także możliwość pracy z (głównym trenerem) Mikiem Tomlinem. Dla mnie jest to idealne dopasowanie kulturowe „, powiedział Smith.

Odbyło się także wiele dyskusji na temat Kenny'ego Picketta.

„To ekscytujące słyszeć, jak budowany jest ten atak z udziałem wielu młodych zawodników i oczywiście Kenny Pickett rozpoczyna swój trzeci rok” – powiedział Smith. „Gra z młodym pomocnikiem – jakość, umiejętność wyprowadzania piłki, podejmowanie mądrych decyzji, umieszczanie piłki w rękach rozgrywających i dbałość o futbol. Pojawia się wiele rzeczy, takich jak odpowiedzialność gry rozgrywającym w NFL i zdarzają się sytuacje pod presją. To wszystko się zdarza. Gra. Kontrolowanie takich sytuacji i ostatecznie umieszczenie piłki w polu punktowym, niezależnie od tego, czy jest ona w powietrzu, czy podawana, czy biegana, jest wiele pracy, jaką musi wykonać. W przypadku rozgrywającego następuje naturalny postęp.

Smith nie przestawał wychwalać możliwości współpracy jego i Becketta.

„Pomiędzy mną a Kennym istnieje więź, którą należy zbudować” – powiedział Smith. „I to jest kluczowe w przypadku relacji rozgrywającego i rozgrywającego. Oczywiście rozgrywający to zawodnik znajdujący się pomiędzy białymi liniami, a zaufanie, które będzie budowane każdego dnia, i to działa w obie strony. Muszę zdobyć zaufanie Kenny’ego i odwrotnie, budując tę ​​ofensywę i wszystkie rzeczy, nad którymi chcemy pracować.” Nad tym i chcemy, żeby nad tym pracował i poprowadził tę zbrodnię.

READ  Anthony Davis prowadzi Lakers do zwycięstwa w meczu 3 nad Warriors

niesamowity.

Oto dwa słowa, które nie zostały wspomniane w wywiadzie: „Mason” i „Rudolph”.

NIE. Rozgrywający, który wyciągnął Steelers z krawędzi eliminacji w play-offach po załamaniu na początku grudnia, nie został wspomniany w ciągu siedmiu minut i 38 sekund wywiadu.

Ale Beckett był. Przed siebie.


Więcej sportu

• Pierwsza rozmowa: Luke Getsy pokonał Mike'a Sullivana i ponownie otworzył zadanie Raiders; Le'Veon Bell chce wrócić do Steelers
• Madden Monday: „Nigdy nie lubiłem” zawodników NHL na igrzyskach olimpijskich
• Pod wodzą Arthura Smitha Steelers są gotowi udowodnić, że dobra gra biegowa jest kluczem do sukcesu w NFL


Jeśli Smithowi zadano pytanie dotyczące Rudolfa, nie zostało ono uwzględnione. Jeśli Smith zadał sobie trud wspomnienia samego Rudolfa, te cytaty nie były ostateczną edycją.

Albo Rudolph nie jest w centrum uwagi w budynku, albo zespół celowo nie chce, aby był w głowach fanów, gdy zbliża się do wolnej agencji.

Jest to tym bardziej powód, dla którego Rudolph nie przyjmuje mojego sugerowanego przeze mnie stanowiska awaryjnego, jeśli chodzi o negocjacje, jakie może prowadzić ze Steelersami: przy wszystkich warunkach nie jest taki sam.

Pomimo sugestii Tomlina, że ​​Rudolph nie będzie miał w tym sezonie otwartego konkursu, podobnie jak latem 2022 roku nie odbył się dla niego otwarty konkurs z Mitchem Trubiskym i Pickettem. Gdyby Rudolf został, nie miałby szans pokonać Becketta.

Tak więc, jeśli wybór między Pittsburghiem a innym miejscem jest 50-50, jeśli chodzi o legalną szansę na start, sugerowałbym Rudolphowi wybranie „gdzie indziej”.

Żeby było uczciwie, w całym wywiadzie nie wspomniano także o żadnych innych atakujących graczach. Po prostu dobrze, Kenny. Nie Najee Harris, George Pickens czy Pat Freiermuth.

Z drugiej strony, czy ktoś inny powinien nim być? Z pozostałych 10 ofensywnych graczy ośmiu znajduje się głównie na wykresie głębi. Wyznaczono trzech z pięciu ofensywnych liniowych (Isaac Simalo, James Daniels i Broderick Jones). Freiermuth, Pickens i Deontae Johnson będą rozpoczynającymi w ostrej końcówce i odbierającymi. Harris (ze zdrową dawką Jaylena Warrena) będzie biegaczem.

READ  Nelson Cruz zostaje zatrudniony przez Padres

Jednak budowanie relacji z Beckettem to jedyna interakcja pomiędzy graczami, która została bezpośrednio omówiona w tym artykule.

Podczas konferencji prasowej na zakończenie sezonu Tomlin został zapytany, czy Pickett przywróci „status QB1”. Tomlin odpowiedział „tak”, dodając: „Będzie konkurencja”.

Jednak biorąc pod uwagę sposób, w jaki Smith mówił o Pickettowie, z pewnością wydaje się założyć, że Pickett będzie starterem w pierwszym tygodniu, niezależnie od tego, gdzie wystąpią tak zwane zawody.

A jeśli Rudolph planuje być źródłem tej rywalizacji, Steelers jak dotąd mają zabawny sposób, aby to pokazać.

Tim Benz jest autorem pracującym dla Tribune-Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] lub za pośrednictwem X. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają publikacji, chyba że zaznaczono inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *