Wynik Patriots vs. Jets: aktualizacje na żywo, statystyki gier, najciekawsze momenty i analiza gier w 11. tygodniu

Dwóch rywali zmierzy się w ten weekend w Foxboro, gdy New England Patriots będą gospodarzami New York Jets. Decydujący obraz pojawia się w umysłach wszystkich, którzy wchodzą w jedenasty tydzień – zwłaszcza w zatłoczonym regionie Azji Wschodniej. 6-3 Jets mają wspólny rekord z Buffalo Bills, choć zajmują drugie miejsce w tabeli za Miami Dolphins dzięki zwycięstwu Roberta Saleha nad faworytami Super Bowl dwa tygodnie temu. Jeśli chodzi o Patriotów, którzy mają 5-4, są obecnie w ostatniej lidze, ale zajmują ostatnie miejsce w AFC.

Te dwie drużyny walczyły ze sobą zaledwie kilka tygodni temu, a Patriots odnieśli zwycięstwo 22-17. Końcowy wynik nie wskazywał dokładnie na to, jak potoczy się mecz, ponieważ Zach Wilson rzucił trzy zmieniające mecz przechwyty. Mack Jones też nie miał świetnego występu, ale obrona Nowej Anglii i Ramondry Stephenson zrobili dzień.

Scena jest przygotowana dla Wilsona, aby się zemścił, lub dla Patriotów, aby wspierać swoją sprawę w regionie wschodnim AFC. Nowa Anglia wygrała 13 z rzędu z Nowym Jorkiem. Czy Patriots zdobędą 14 punktów w niedzielę? Śledź na poniższym blogu na żywo, gdzie przedstawiamy przebieg tego meczu.

Jak oglądasz

Data: niedziela 20 listopada | czas: 13:00 czasu wschodniego
Strona: Stadion Gillette (Foxboro, Massachusetts)
Telewizja: CBS | Strumień: Nadrzędny +
Podążać: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Patriots -3,5, O/U 38,0 (kursy dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: USA. Meksyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *