Notatki wojowników: Steve Curry poszybował do 47 w dniu urodzinowego zwycięstwa przeciwko czarodziejom

SAN FRANCISCO – Jeśli ktoś potrzebuje przypomnienia, Warriors są znacznie lepszą drużyną, gdy grają w Draymond Green. Nic dziwnego, że z pewnością tak było w poniedziałek wieczorem w Chase Center w zwycięstwie The Warriors 126-112 nad Washington Wizards.

To poprawiło rekord Warriors w tym sezonie do 28-6 z Draymondem, w porównaniu do 19-16 bez niego.

Zielony Wrócił po kontuzji dysku/plecy Po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy od razu dał znać o sobie, nawet poza ławką. Ze względu na drobne ograniczenia, Steve Kerr zdecydował się nie rozpoczynać swojej gwiazdy do przodu. W rzeczywistości Green był trzecim graczem na ławce, po Otto Porter Jr i Moses Moody. To był pierwszy raz, kiedy Green nie rozpoczął meczu, w którym był zdrowy, od czasu pierwszej rundy trzeciej gry Warriors przeciwko Los Angeles Clippers w rozgrywkach NBA 2014 NBA.

W ciągu 20 minut Zielony był najwyższy w grze plus 24 z sześcioma punktami, sześcioma asystami, siedmioma zbiórkami i jedną przechwytem.

Steve Curry, jak zawsze, ukradł show i zdobył 47 punktów w grze, podczas gdy był 16 za 25 z boiska i 7 za 14 z dalekiego dystansu. Klay Thompson dodał 20 punktów, Jordan Paul 20, a debiutant Jonathan Kominga, który startował w miejsce Greena, zdobył 12 punktów i zdobył osiem zbiórek.

Oto trzy szybkie punkty, gdy Warriors wygrali po powrocie Draymonda i poprawili się do 47-22 w sezonie, wygrywając swój czwarty mecz z rzędu.

Efekt Draymonda

Zielony Wszedłem do gry o godzinie 4:50 w pierwszej kwarcie. Za pierwszym razem, gdy miał piłkę w rękach, Curry znalazł otwartą trójkę, zaledwie 11 sekund po wejściu do gry. Wszystkiego najlepszego z okazji 34 urodzin, Steve. Dwie wycieczki później w dół pola, Green ponownie pomógł Curry’emu zdobyć trzy dodatkowe punkty. Następnym razem, gdy Warriors złapali piłkę, Draymond wyczerpał swoją potrójną wskazówkę.

READ  „Rozczarowujący” Broncos Russell Wilson planuje ukarać go za odmowę zmiany kontraktu

W pierwszych trzech minutach gry Zielony miał dziewięć punktów – dwie asysty przy trafieniu za 3 punkty Curry’ego i za 3 przy pierwszej próbie rzutu. zagrasz.

Draymond grał 11 minut w pierwszej połowie i ośmiu różnych Warriors trafiło 3 punkty. W pierwszej połowie był plus-12 z pięcioma punktami, pięcioma asystami i czterema zbiórkami. To jest zieleń, na którą Golden State znów czekał.

Wrócili

Curry, Thompson i Green czekali 1005 dni, aby w końcu wszyscy zagrali razem na boisku. Opłaciło się to, bo w drugim kwartale pozostało 2:45.

W pierwszym wspólnym posiadaniu Curry wykonał rzut rożny z pomocą Kevina Looneya. Dwie próby na parkiecie później, klasyczny Draymond popełnił atak i zapewnił idealne podanie dla Claya, który kochał każdą sekundę.

Nie ma ładniejszej marki koszykarskiej niż ta trójka grająca razem, a reszta ligi wie, że czeka ich koszmar, gdy grają w Warriors z tym trio z twardego drewna.

Związane z: Warriors rozgrywają dwa przedsezonowe mecze w Japonii

Wakacyjny Urodzinowy właściciel

W wieku 34 lat Steve Curry wciąż się poprawia. Przesłuchaj go na własne ryzyko. Naprawdę, to były jego najlepsze urodziny. Przynajmniej jeśli chodzi o zabawki na jego urodziny.

47 punktów Curry’ego to szczyt kariery w dniu, w którym zdmuchnął świeczki. Jego poprzedni najlepszy mecz urodzinowy był właściwie w zeszłym sezonie, kiedy zdobył 32 punkty. Jego 47 punktów jest również jego największymi od czasu, gdy kalendarz przeskoczył do 2022 roku i jego drugą najwyższą sumą w sezonie.

Nie było lepszego prezentu dla Curry’ego niż odzyskanie jego Zielonego Kolegi z Drużyny, a teraz prawdziwa passa Warriors zaczyna się od powrotu Wielkiej Trójki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *