Notatki wojowników: Steve Curry poszybował do 47 w dniu urodzinowego zwycięstwa przeciwko czarodziejom

SAN FRANCISCO – Jeśli ktoś potrzebuje przypomnienia, Warriors są znacznie lepszą drużyną, gdy grają w Draymond Green. Nic dziwnego, że z pewnością tak było w poniedziałek wieczorem w Chase Center w zwycięstwie The Warriors 126-112 nad Washington Wizards.

To poprawiło rekord Warriors w tym sezonie do 28-6 z Draymondem, w porównaniu do 19-16 bez niego.

Zielony Wrócił po kontuzji dysku/plecy Po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy od razu dał znać o sobie, nawet poza ławką. Ze względu na drobne ograniczenia, Steve Kerr zdecydował się nie rozpoczynać swojej gwiazdy do przodu. W rzeczywistości Green był trzecim graczem na ławce, po Otto Porter Jr i Moses Moody. To był pierwszy raz, kiedy Green nie rozpoczął meczu, w którym był zdrowy, od czasu pierwszej rundy trzeciej gry Warriors przeciwko Los Angeles Clippers w rozgrywkach NBA 2014 NBA.

W ciągu 20 minut Zielony był najwyższy w grze plus 24 z sześcioma punktami, sześcioma asystami, siedmioma zbiórkami i jedną przechwytem.

Steve Curry, jak zawsze, ukradł show i zdobył 47 punktów w grze, podczas gdy był 16 za 25 z boiska i 7 za 14 z dalekiego dystansu. Klay Thompson dodał 20 punktów, Jordan Paul 20, a debiutant Jonathan Kominga, który startował w miejsce Greena, zdobył 12 punktów i zdobył osiem zbiórek.

Oto trzy szybkie punkty, gdy Warriors wygrali po powrocie Draymonda i poprawili się do 47-22 w sezonie, wygrywając swój czwarty mecz z rzędu.

Efekt Draymonda

Zielony Wszedłem do gry o godzinie 4:50 w pierwszej kwarcie. Za pierwszym razem, gdy miał piłkę w rękach, Curry znalazł otwartą trójkę, zaledwie 11 sekund po wejściu do gry. Wszystkiego najlepszego z okazji 34 urodzin, Steve. Dwie wycieczki później w dół pola, Green ponownie pomógł Curry’emu zdobyć trzy dodatkowe punkty. Następnym razem, gdy Warriors złapali piłkę, Draymond wyczerpał swoją potrójną wskazówkę.

READ  Kansas City Chiefs dominują w Azji Zachodniej, pokonują Los Angeles Chargers

W pierwszych trzech minutach gry Zielony miał dziewięć punktów – dwie asysty przy trafieniu za 3 punkty Curry’ego i za 3 przy pierwszej próbie rzutu. zagrasz.

Draymond grał 11 minut w pierwszej połowie i ośmiu różnych Warriors trafiło 3 punkty. W pierwszej połowie był plus-12 z pięcioma punktami, pięcioma asystami i czterema zbiórkami. To jest zieleń, na którą Golden State znów czekał.

Wrócili

Curry, Thompson i Green czekali 1005 dni, aby w końcu wszyscy zagrali razem na boisku. Opłaciło się to, bo w drugim kwartale pozostało 2:45.

W pierwszym wspólnym posiadaniu Curry wykonał rzut rożny z pomocą Kevina Looneya. Dwie próby na parkiecie później, klasyczny Draymond popełnił atak i zapewnił idealne podanie dla Claya, który kochał każdą sekundę.

Nie ma ładniejszej marki koszykarskiej niż ta trójka grająca razem, a reszta ligi wie, że czeka ich koszmar, gdy grają w Warriors z tym trio z twardego drewna.

Związane z: Warriors rozgrywają dwa przedsezonowe mecze w Japonii

Wakacyjny Urodzinowy właściciel

W wieku 34 lat Steve Curry wciąż się poprawia. Przesłuchaj go na własne ryzyko. Naprawdę, to były jego najlepsze urodziny. Przynajmniej jeśli chodzi o zabawki na jego urodziny.

47 punktów Curry’ego to szczyt kariery w dniu, w którym zdmuchnął świeczki. Jego poprzedni najlepszy mecz urodzinowy był właściwie w zeszłym sezonie, kiedy zdobył 32 punkty. Jego 47 punktów jest również jego największymi od czasu, gdy kalendarz przeskoczył do 2022 roku i jego drugą najwyższą sumą w sezonie.

Nie było lepszego prezentu dla Curry’ego niż odzyskanie jego Zielonego Kolegi z Drużyny, a teraz prawdziwa passa Warriors zaczyna się od powrotu Wielkiej Trójki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *