Nowa gra Sega Crazy Taxi będzie miała otwarty świat i „masowy tryb dla wielu graczy”

Sega powiedziała, że ​​następny wysokobudżetowy powrót Crazy Taxi będzie grą typu MMO z otwartym światem.

Opublikowany dzisiaj nowy film z wywiadem z twórcami zawiera cytaty zespołu Sega stojącego za nadchodzącym ponownym uruchomieniem, a także krótkie fragmenty materiału z gry. Istnieją klipy przedstawiające ścigające się ze sobą wiele żółtych taksówek i ścigające je radiowozy.

Oferty pracy na Sega Strona rekrutacyjna Należy pamiętać, że gra jest tworzona przy użyciu silnika Unreal Engine i że Sega ma wysokie oczekiwania co do globalnego sukcesu gry. Wydawca określił wcześniej zakres projektu jako „AAA”, zaznaczając, że włożył w jego realizację sporo zasobów.

Sega udostępnia aktualizację rozwojową nowego projektu Crazy Taxi.Obejrzyj na YouTube

Według tłumaczeń cytatów zespołu programistów (powyższy nowy film jest w języku japońskim), Sega testuje obecnie, jak tradycyjna rozgrywka Crazy Taxi będzie działać w trybie wieloosobowym, z nieokreślonymi nowymi mechanikami. (To jest mechanika rozgrywki, a nie ludzie trzymający klucze). Mapa gry po raz kolejny jest inspirowana słonecznym zachodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych, a plac zabaw przypomina park rozrywki (dzięki, Robot).

Nowy projekt firmy Sega Crazy Taxi był jednym z pięciu nowych tytułów z klasycznych serii ogłoszonych w grudniu zeszłego roku, wraz z nowymi pozycjami z Jet Set Radio, Shinobi, Golden Axe i Streets of Rage, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku lat. (Jestem pewien, że Skies of Arcadia będzie następne… prawda, Sega?)

Wydawca oświadczył, że jego celem jest znalezienie kolejnej przełomowej serii ze swojego ogromnego katalogu, po tym jak udało mu się przekształcić maskotkę Sonic w potężną markę.

READ  Valve to najnowsza firma, która została pozwana przez technologię rumble Immersion over Steam Deck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *