Nowa gwiazda Alabama Crimson Tide WR Jermaine Burton, RB Jammer Gibbs w nierównej bójce

Tuscaloosa, Ala. – rozgrywający z Alabamy Bryce Young Za słabą passą ataków w sobotę w dniu A doszło do zapomnianej bójki, ale nie była to zła wiadomość, ponieważ Karmazynowy Przypływ zaoferował dwa utalentowane transfery na zakończenie wiosennego treningu.

szeroka przyszłość Jermaine Burtonktóry prowadził Gruzję w przyjęciach przez ostatnie dwa sezony, zdobył od Younga 22-jardową przepustkę na rozpoczęcie meczu.

Burton finiszował trzy razy, po czym trener Nick Saban nazwał go wiosną „najbardziej konsekwentnym człowiekiem w tej pracy”.

Ale ona wróciła Jammer Gibbsbyły transfer All-ACC z Georgia Tech, który miał najbardziej imponujący moment w grze, kiedy zdobył bramkę z 75 jardów.

Saban powiedział o Gibbsie: „Post jest szybki”.

„Daje nam coś w tylnej pozycji sprintu, ponieważ jest naprawdę dobry w wyciskaniu dziur, ale ma świetny zastrzyk, aby szybko uzyskać maksymalną prędkość” – dodał Saban. „Bardzo dobry obrońca. Bardzo dobry odbiornik. Bardzo dobry trzeci obrońca. Więc bardzo dobry dodatek.”

Ogólnie jednak ofensywa pierwszego zespołu nie była równa.

Niektóre z jego zmagań można przypisać brakowi nieruchomości, ponieważ Alabama używał zegara, aby spróbować zakończyć grę, zanim na tym obszarze pojawi się zła pogoda. Saban powiedział również, że po raz pierwszy przez całą wiosnę zespół grał w deszczu, co przyczyniło się do spadku liczby słuchaczy.

Young, który w zeszłym sezonie po raz drugi zdobył nagrodę Heismana, wykonał 14 z 29 podań na 153 jardy, bez przyłożenia i jednego przechwycenia.

Nie pomogła mu linia ofensywna, która oddała 10 worków do obrony pierwszego zespołu.

„Wielu niedoświadczonych graczy gra pozycje przeciwko niektórym graczom, którzy są bardzo dobrymi graczami i są bardzo dobrymi napastnikami” – powiedział Saban o linii ofensywnej. „I wiesz, prawdopodobnie wpłynęło to trochę na grę i na pewno spróbujemy to ulepszyć. Myślę, że zrobimy to w rekrutacji i zrobimy to w każdy możliwy sposób ”.

READ  Luke Knox, międzynarodowy z Florydy i młodszy brat Dawsona Knoxa z Buffalo Bills, zmarł w wieku 22 lat

W zeszłym tygodniu Alabama zdobyła zobowiązanie Tyler SteinTrzy lata po rozpoczęciu ofensywy w Vanderbilt.

Oczekuje się, że Sixty będzie konkurować o rolę startową.

„W sumie uważałem, że nasza wiosna była dobra” – powiedział Saban. „Mieliśmy wielu graczy, którzy poczynili duże postępy. Myślę, że wiemy, co musimy zrobić. Myślę, że teraz ważne jest, aby gracze mogli iść tam, gdzie naprawdę są, bez względu na to, gdzie się znajdują, i robić rzeczy, których potrzebują przez pewien czas. Obozy letnie i jesienne, aby wprowadzić ulepszenia, których potrzebują.”

Alabama ma rozpocząć sezon u siebie 2 września przeciwko Utah State.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *