Nowa inteligentna lodówka Samsung Family Hub Plus jest już dostępna w przedsprzedaży

Kiedy Samsung wypuścił swoją pierwszą inteligentną lodówkę w 2016 roku, właściwym pytaniem było: „Czy naprawdę potrzebuję tabletu z Androidem, który utknął w drzwiach lodówki?” Jeśli nie jesteś przekonany, że go potrzebujesz, wątpliwe jest, aby najnowszy model Samsunga – Elastyczny zawias do czterech drzwi z Family Hub Plus Dostępne w przedsprzedaży już dziś – zmienisz zdanie.

Ale jeśli jesteś naprawdę chciał był Większy Przyklej tablet z Androidem do lodówki, masz szczęście.

Family Hub Plus ma ekran dwa razy większy niż poprzednie modele.
Obraz: Samsung

To wciąż drogie dzieło sztuki – o około 1000 USD więcej niż bezwyświetleniowa lodówka Samsunga. Ale jeśli podoba Ci się pomysł oglądania usługi Samsung TV Plus podczas siekania warzyw lub korzystania z funkcji cyfrowej deski rozdzielczej lodówki, która pozwala przeglądać zdjęcia, karteczki samoprzylepne, przeglądać przepisy, sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko – to wszystko jest teraz na większy ekran.

Widziałem większy ekran osobiście na targach CES i wygląda świetnie; Dodatkowa przestrzeń wydaje się bardziej przydatna jako telewizor kuchenny, a dzięki nowemu trybowi obrazu w obrazie możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie na tablecie. Nowy ekran jest również pozbawiony ramek i lepiej wtapia się w otoczenie, gdy nie jest używany. Gigantyczny tablet w Twojej kuchni może rozpraszać uwagę, a Samsung naprawił to w swoich nowszych modelach.

Zamówienia Google Photos i Amazon Essentials będą dostępne dla wszystkich lodówek Family Hub 2.0 i nowszych w lipcu.
Obraz: Samsung

Jako kontroler materiałów, lodówka może dołączać urządzenia kompatybilne z Matter, takie jak inteligentne światła, wtyczki, termostaty i zamki, do Twojej aplikacji SmartThings, o ile jest to urządzenie Wi-Fi (Family Hub nie obsługuje Thread bez dodatkowych sprzęt). Dostępna jest również wersja aplikacji SmartThings na tablecie z ekranem dotykowym lodówki, która zapewnia duży ekran do sterowania inteligentnym domem. Nie kupiłbym tej lodówki za Materię; Istnieją znacznie tańsze kontrolery Matter – w tym bezprzewodowa ładowarka Samsung SmartThings za 60 USD – ale jest tak dobrze, że jest tutaj.

READ  Powiadomienie o ofercie firmy Dell: komputer do gier Alienware Aurora RTX 3070 za 1499,99 USD

Ta sama aktualizacja oprogramowania, która w lipcu wprowadzi Matter Control do wszystkich lodówek Samsung Family Hub, dodaje również integrację Zdjęć Google, aby zmienić lodówkę w cyfrową ramkę na zdjęcia, oraz integrację z Amazon Essentials, umożliwiającą zakupy Amazon z lodówki jednym kliknięciem. Samsung twierdzi również, że udoskonalił Cooking Dashboard, funkcję, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do rekomendacji przepisów i planów posiłków w oparciu o twoje preferencje, a także kamery w lodówce zasilane sztuczną inteligencją, które rozpoznają jedzenie w lodówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *