Nowe MacBooki Pro 14 i Mac Mini firmy Apple są dostępne za nawet 400 USD taniej

Zaletą podstawowego MacBooka Air z M2 jest to, że jest stosunkowo przystępny cenowo (oczywiście dla Maca). Ale ta niska cena ma wadę: nie jest wystarczająco mocna do najbardziej wymagających kreatywnych prac. Na szczęście obowiązuje dzisiejsza zniżka w wysokości 500 USD 14-calowego MacBooka Pro Oznacza to, że możesz kupić laptopa, który jest absolutną potęgą do tworzenia treści w cenie podstawowej najbardziej zbliżonej do M2 Air.

Teraz laptop wyposażony w M1 Pro jest Do kupienia w Best Buy Z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci za 1599 USD (400 USD), to tylko 100 USD więcej niż zakup MacBooka Air wyposażonego w M2 z 512 GB pamięci i połową pamięci RAM. Co więcej, 14-calowy MacBook Pro obsługuje do dwóch zewnętrznych wyświetlaczy zamiast jednego, oferując jednocześnie ładniejszy wyświetlacz Mini LED i dłuższą żywotność baterii. I chociaż nie jest tak szybki jak nowy MacBook Pro wyposażony w M2, model M1 Pro z 2021 roku jest nadal szybki i – w tej cenie – tańszy. Przeczytaj naszą recenzję Macbooka Pro 2021.

Alternatywnie, jeśli Twój MacBook Pro jest zbyt drogi i nie potrzebujesz aż tak dużej mocy, Apple Mac Mini z M2 On jest Do 699,99 USD (100 USD zniżki) w Amazon. To nowy rekord wszechczasów w tej konkretnej konfiguracji, która oferuje 512 GB pamięci, 8 GB pamięci RAM, ośmiordzeniowy procesor i 10-rdzeniowy procesor graficzny.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy Mini jest szybszy niż jego poprzednik wyposażony w M1 i jest dobrym komputerem stacjonarnym do codziennych potrzeb komputerowych z wystarczającą mocą, aby obsłużyć nawet lekkie prace wideo. Zachwala również przyszłe specyfikacje, takie jak Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, a także wyjście HDMI 2.0, port Ethernet, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i inne porty. Pamiętaj tylko, że będziesz musiał zapewnić własny monitor, klawiaturę i mysz, ponieważ Mac Mini nie jest z nimi wyposażony. Przeczytaj naszą recenzję Mac Mini zasilanego przez M2 Pro.

READ  Odpowiedzi na krzyżówki NYT 30 czerwca 2023 r

Jeśli szukasz przyzwoitej pary bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, możesz je obecnie zdobyć Amazonka Echo pąki drugiej generacji Z etui do ładowania bezprzewodowego za 99,99 USD (40 USD zniżki). AmazonkaI najlepsza ofertaI Bramka, czyli zaledwie o 10 USD mniej niż najniższy poziom w historii. Możesz go również kupić z przewodowym etui ładującym za 79,99 USD (40 USD taniej) w Amazonka I Bramka.

W tej cenie wkładki douszne oferują solidne połączenie dobrej jakości dźwięku i skutecznej redukcji szumów, z dodatkami takimi jak doskonały tryb przekazywania, gdy trzeba usłyszeć otoczenie. Redukcja szumów może nie być na równi z bardziej zaawansowanymi wkładkami dousznymi, takimi jak WF-1000XM4 firmy Sony, ale nadal udaje jej się wystarczająco dobrze zredukować hałas. Ponadto obsługuje polecenia zestawu głośnomówiącego Alexa, dzięki czemu możesz przesyłać prośby o muzykę i sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi tylko za pomocą głosu. Przeczytaj naszą recenzję.

Mamy dobrą ofertę dla fanów Nintendo Switch, którzy dużo podróżują i chcą podłączyć swoją konsolę do telewizora lub innego dużego ekranu. Teraz możesz kupić Stacja dokująca Genki Za 59,99 USD (15 USD zniżki) od Genki. To akcesorium wygląda jak kieszonkowa wersja standardowej stacji dokującej Switch, dzięki czemu można je łatwo nosić w podróży, ale jest też wyposażone w wiele portów. Zawiera jeden port USB-C PD o mocy 30 W oraz wyjścia USB-C i HDMI. A na dodatek stacja dokująca jest dostarczana z trzema międzynarodowymi adapterami. Przeczytaj naszą recenzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *