Nowy dodatek Xbox Game Pass zawiera DLC Xbox 360 dostępne za darmo

Klasyczna gra przygodowa Double Fine Stacking została dodana do Xbox Game Pass, ale jeśli chcesz mieć pełny pakiet, musisz pobrać darmowe DLC Stacking ze sklepu Xbox.

Stacking to jedna z dwóch gier, które dołączają dziś do Xbox Game Pass, a dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z klasyczną konsolą Xbox 360 lub mogą jej nie wiedzieć, w sklepie Xbox Store dostępne jest bezpłatne DLC zawierające osiągnięcia.

Stacking’s The Lost Hobo King DLC ​​za darmo w Xbox Store

Dodatek Lost Hobo King do Stacking przenosi graczy do królestwa włóczęgów Camelfoot, gdzie ponownie wcielasz się w rolę Charliego Blackmore’a i pomagasz wujowi Leviego odzyskać tron, rozwiązując trzy testy odwagi. To DLC zawiera nowe wyzwania, każde z innymi rozwiązaniami, nowy zestaw lalek o wyjątkowych zdolnościach oraz „nową rundę hi-jinków do odkrycia i rozwiązywania problemów”. Do odblokowania są również cztery osiągnięcia Lost Hobo King.

Zaginiony Król Włóczęgów

W Lost Hobo King, pierwszym pakiecie DLC Double Fine’s Stacking, gracze podróżują do wędrownego królestwa Camelfoot, próbując przejść trzy próby odwagi i obudzić starożytnych włóczęgów kowali. Pokonuj wyzwania, odkrywaj wyjątkowe lalki i karuzele, aby odtworzyć utraconą koronę nowego króla Hobos, który zjednoczy złamanych mieszkańców Hobos. Odzyskaj Koronę Wielbłądziej Stopy!

To DLC było darmowe przez długi czas i nie spodziewamy się, że Microsoft zacznie pobierać opłaty za nie w najbliższym czasie, ale na wszelki wypadek możesz również odebrać je teraz. Jeśli jeszcze go nie masz, Double Fine ma również darmowe DLC Costume Quest (zawierające osiągnięcia), o które będziesz chciał się ubiegać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *