Nowy makaron Ramen Cup smakuje jak „Klasyczna kolacja śniadaniowa w filiżance”

Nowy Jork (CNN) the Wysokie ceny jaj i innych produktów śniadaniowych Niektórzy są zmuszeni szukać tańszych alternatyw śniadaniowych. A co z ramenem?

Cup Noodles, niedroga firma spożywcza, stworzyła śniadaniową wersję swojego instant ramen, która łączy smaki kiełbasy, naleśników z syropem klonowym i jajek w specjalnie zaprojektowaną pikantną konsystencję. Ożyw się wodą.

Posiłek, zatytułowany Breakfast Cup Noodles, gotuje się w kuchence mikrofalowej przez cztery minuty i daje ramen na bazie zupy, który zawiera również „widoczne składniki” kiełbasy i jajek. Firma zachęca konsumentów do dostosowywania go za pomocą ostrego sosu, większej ilości syropu, a nawet ryżu.

Priscilla Stanton, starszy wiceprezes i marketing w firmie Nissin Foods USA, porównała to do „klasycznej kolacji w filiżance”, bez konieczności przygotowania całego posiłku ze wszystkich tych składników.„Cup Noodles Breakfast” jest w sprzedaży w Walmart.

„Ten pomysł dotyczył tego, jak zaspokoić wszystkie te pragnienia śniadaniowe w filiżance” – powiedziała CNN. Badania przeprowadzone przez firmę wykazały, że jaja, kiełbasa i naleśniki były wyborem do stworzenia najlepszej kombinacji śniadaniowej.

Neil Saunders, analityk z GlobalData Retail, powiedział, że przejście Nissina na śniadanie nie jest „wielkim skokiem” dla firmy.

„Dziwna kombinacja składników występuje w marce Cup Noodle, która często łączy tradycyjny makaron z lokalnymi smakami, które ich zdaniem będą atrakcyjne dla konsumentów” – powiedział CNN. Również amerykańscy zjadacze mogą być „wyciągnięci” z tradycyjnych smaków ramenu, ale „będą bardziej zainteresowani słodkimi smakami, które kojarzą im się z tradycyjnymi posiłkami śniadaniowymi”.

Cup Noodles Breakfast jest w sprzedaży za 1,18 USD od środy w wybranych sklepach Walmart i na stronie internetowej sprzedawcy.

Bitwa o śniadanie

Nissin włączył się do walki śniadaniowej, ponieważ uznał rozsądną cenę i wygodę za zaletę, zwłaszcza że inflacja negatywnie wpływała na ceny żywności.

W końcu ceny jaj w lutym są o 55% wyższe niż w zeszłym roku, mimo ich spadku cena w ostatnich miesiącach I inne znane marki śniadaniowe, takie jak producenci płatków śniadaniowych Kellogg (k) i Post Brands, ceny wzrosły w ubiegłym roku.

READ  Czy „Sharp Move” jest zbliżony do ceny Bitcoin BTC i ceny ETH ETH?

„Śniadanie było punktem dyskusji o tym, jak naprawdę wykorzystać ten moment w ciągu dnia konsumenta” – powiedział Stanton.

„To już nie jest pora dnia, kiedy konsumenci siadają i jedzą pełny posiłek – to już dawno minęło. Istnieją opcje restauracji szybkiej obsługi, ale konsumenci szukają więcej rzeczy niż sklep spożywczy i są łatwo dostępne” – powiedziała. .

Według Paige Layden, wicedyrektor Mintel Food Services i Smaki i składniki.

Saunders dodał, że COVID-19 spowodował „gwałtowny wzrost liczby osób spożywających bardziej formalne śniadania w domu”. Jednak od tego czasu to zniknęło, gdy ludzie wracają do biura, a nawet pracują z domu, gdzie „jedzą w swoich domowych biurach, aby rozpocząć dzień” – powiedział.

Stanton dodał, że cena produktu za 1,18 dolara sprawia, że ​​jest to „trifecta” pragnień konsumentów: produkt smaczny, wygodny i wartościowy. „Nie ma wielu opcji, które oferują wszystkie trzy, więc porównujemy się z tym, co konsumenci mogą faktycznie uzyskać z innych posiłków i jesteśmy taką okazją” – powiedziała.

Z drugiej strony konsumentów mogą zniechęcić kawałki kiełbasy pływające w ramenie.

Breakfast Ramen to druga ograniczona czasowo oferta Cup Noodles, po sprzedaży Ramen z przyprawami dyniowymi ostatni upadek. Stanton powiedział, że smak sprzedaje się „bardzo dobrze” dla 65-letniej firmy, co pokazuje, że istnieje „duża otwartość wobec naszych klientów” na temat egzotycznych smaków.

„Częścią zabawy jest zachęcanie ludzi do rozmowy o tym, czy coś będzie niesamowite” – powiedziała. „Wyzwaniem dla naszych konsumentów jest podejmowanie decyzji i próba powiedzenia nam, co myślą”.

Korekta: we wcześniejszej wersji tej historii błędnie podano cenę śniadania w kubku z makaronem. Kosztuje 1,18 dolara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *