Nudny telefon to ćwiczenie nostalgicznego brandingu stworzone przez HMD i Heinekena

HMD naprawdę chce, żebyśmy mieli więcej zabawy. Na początku tego roku ogłosiła współpracę z firmą Mattel przy produkcji składanego telefonu Barbie. Teraz współpracuje z Heinekenem i firmą kreatywną Bodega nad innym projektem mającym na celu wykorzystanie nostalgii: Boring Phone. Tam Więcej szczegółów na stronie Heinekena – aby go obejrzeć, trzeba mieć co najmniej 21 lat – ale w zasadzie jest to półprzezroczysty telefon z klapką, bez aplikacji, tylko stare, dobre wibracje, które pomogą Ci komunikować się ze znajomymi za pomocą fajnego telefonu.

Boring Phone najwyraźniej istnieje naprawdę — wiem, że też byłem sceptyczny — ale będzie dostępny wyłącznie w ramach rozdawania prezentów i nie trafi do sprzedaży. Jest to edycja limitowana, a na stronie internetowej Heinekena podano, że zostanie wyprodukowanych 5000 egzemplarzy. Wewnątrz znajduje się 2,8-calowy wyświetlacz QVGA, na zewnątrz 1,77-calowy wyświetlacz, aparat o rozdzielczości 0,3 megapiksela i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Obsługuje połączenia i SMS-y w sieciach 2G, 3G i 4G, ale życzę powodzenia w znalezieniu działającej sieci 3G w dowolnym miejscu w USA.

Specyfikacje nie mają jednak żadnego znaczenia; Nudny telefon to chwyt marketingowy i szczerze mówiąc, daje mnóstwo zabawy. Jeśli musisz się przemieszczać, promocyjna witryna internetowa Heinekena sugeruje, abyś po prostu wysłał SMS-a do znajomych w celu uzyskania wskazówek. Możesz także grać wąż W nawiązaniu do licencji firmy Nokia na HMD. Po raz kolejny w wiadomościach pojawia się przejrzysta technologia. Nazwij to powrotem.

Boring Phone będzie dostępny w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem mediów społecznościowych, a w dalszej części roku na innych rynkach. Jeśli nie wygrasz, od czerwca będziesz mógł pobrać aplikację, która „uczyni smartfony nudnymi”. Zarejestruj się na stronie internetowej Heinekena Aby być na bieżąco ze wszystkimi sprawami Boring Phone.

READ  Możesz teraz ustawić się w kolejce, aby kupić PS5 bezpośrednio od Sony (Aktualizacja: Brak w magazynie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *