O Cluster Pays sloty online polska

Cluster Pays sloty to stosunkowo nowy wynalazek, który przenosi hazard na wyższy poziom.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o automatach Cluster Pays, w tym o ich mechanizmach i najlepszych sloty online polska, które mają tę funkcję.

Czym są sloty Cluster Pays?

Wkraczając na scenę hazardową w 2016 roku, Netent zrewolucjonizował rynek automatów, wprowadzając pierwszy automat Cluster Pays – Aloha! Cluster Pays.

Te typy automatów rezygnują z tradycyjnych numerowanych linii wygrywających i zamiast tego zawierają system klastrowy, w którym minimalna liczba symboli (zwykle 5-6) obok siebie zapewnia wygraną.

Automaty typu Cluster Pays eliminują również potrzebę rozpoczynania wygranych na bębnie 1, co oznacza, że ​​dopasowania symboli można uzyskać w dowolnym miejscu na aktywnej planszy.

Od czasu wydania Aloha! Cluster Pays, istnieją teraz setki slotów typu Cluster Pays od najlepszych dostawców na całym świecie.

Każdy automat dodaje unikalną mechanikę i motywy, które zostały ulepszone w stosunku do początkowych koncepcji klastra, w tym funkcje bonusowe, tryby darmowych spinów i nagrody jackpot.

Niektóre sloty online polska Cluster Pays dodają nawet kumulatywne funkcje bonusowe, które uruchamiają wiele kaskadowych wygranych lub zebranie wielu pasujących symboli, takich jak Dragons Clusterbusters, Fruitopolis i Reactoonz.

Jak grać w automaty Cluster Pay

Chcesz się dobrze bawić ze slotami Cluster Pays? Oto krótki przewodnik krok po kroku, który pozwoli Ci od razu przystąpić do działania:

  1. Zarejestruj się w wybranym kasynie i dokonaj wpłaty.
  2. Znajdź automaty Cluster Pays w lobby gier.
  3. Wybierz poziom zakładu i naciśnij przycisk obrotu, aby zagrać.
  4. Połącz minimalną liczbę symboli na ekranie, aby wygrać.
  5. Wygrane spowodują kaskadę z nowymi symbolami zastępującymi stare, tworząc kolejne wygrane.
  6. Aktywuj specjalne funkcje bonusowe podczas gry, aby dodać jeszcze więcej emocji.
READ  Kasyna online w Polsce - kwestie prawne

Wszystkie informacje na temat wypłat symboli, minimalnych dopasowań i funkcji bonusowych można znaleźć w tabeli wypłat w menu opcji.

Możesz także znaleźć inne wskazówki i informacje w tabeli wypłat, w tym procent RTP gry i czy zawiera ona darmowe spiny lub jackpoty.

Co jest potrzebne do uruchomienia wygranej w sloty online polska Cluster Pays?

W przeciwieństwie do standardowych automatów, automaty Cluster Pays nie zawierają tradycyjnych linii wygrywających, aby dopasować symbole w poprzek.

Najprostszym sposobem na wygraną w tych grach jest zebranie minimalnej liczby symboli obok siebie w poziomie lub w pionie.

Standardowa liczba symboli do dopasowania to 5, ale niektóre gry mają wyższe lub niższe wymagania minimalne, które można znaleźć w tabeli wypłat.

Cluster Pays sloty zawierają również szereg funkcji bonusowych zaprojektowanych, aby pomóc Ci w tworzeniu tych soczystych wygranych.

Niektóre automaty są wyposażone w funkcję kaskadową, w której dopasowane symbole zostaną usunięte z gry i zastąpione nowymi symbolami, aby tworzyć kolejne wygrane.

Inne zawierają dodatkowe symbole lub specjalne modyfikatory, które będą miały wpływ na bębny.

Na przykład niektóre z nich mogą zniszczyć wszystkie te same symbole, przekształcić symbole w gigantyczne symbole wild lub zastąpić wszystkie symbole w wielu kolumnach, lub wierszach, aby pomóc znaleźć pasujące symbole.

3 najlepsze polskie automaty online z funkcją Cluster Pays

  1. Aloha! Cluster Pays. Pierwszy z wielu sloty online polska Cluster Pays, który trafił na scenę gier. Wyrusz w tropikalną podróż z tiki. Rozpocznij imprezę w trybie darmowych spinów lub aktywuj funkcję upuszczania symboli, która usuwa wszystkie nisko płatne symbole przy następnym obrocie
  2. Sugar Rush. Ta gra z pewnością zadowoli graczy smacznymi nakładkami mnożników na każdym wygrywającym polu. Wypełnij miejsce drugą wygraną i obserwuj, jak zmienia się ona w mnożnik wygranej do 128x.
  3. Fruitopolis. Czas na owocową zabawę w wielkim mieście. Zbieraj sok za każdy wygrany symbol i aktywuj do 5 symboli bonusowych, aby rozbijać, uderzać i miażdżyć jeszcze więcej soczystych owoców. Aktywuj jackpoty Skywind Must Win w dowolnym obrocie, aby mieć szansę na wygranie jackpota.
READ  Najlepsze automaty online wydane w ostatnich latach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *