Obama nadal nosi zegarek Fitbit Ionic, który został ściągnięty z powodu ryzyka poparzenia

Były prezydent Barack Obama jest znanym właścicielem Fitbit i używał Surge przez kilka lat, zanim zmienił i nadal używał Ionic.

Ionic był drugim smartwatchem Fitbit z kolorowym ekranem dotykowym LCD (po Blaze), trzema przyciskami sprzętowymi i wymiennymi paskami. Został ogłoszony w sierpniu 2017 roku i zawiera wbudowany GPS (w przeciwieństwie do telefonu), powiadomienia z telefonu, muzykę na urządzeniu (2,5 GB na ponad 300 utworów) i NFC do płatności.

Było to pierwsze urządzenie z systemem Fitbit OS, który powstał po przejęciu Pebble, z aplikacjami innych firm, takimi jak Starbucks, Pandora, Walgreens, Hue Lights, Nest (do sterowania termostatami), Yelp, Flipboard, The New York Times , Uber i United Airlines oraz British Airways.

Żywotność baterii jest oficjalnie oceniana na ponad cztery dni lub do 10 godzin w przypadku korzystania z GPS lub odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. Miał konkurować z Apple Watch Series 3, kosztował 299,95 USD.

Przed Ionicem, Obama używany The Fitbit SurgeOpisywany jako „Fitness Super Watch”, posiada również GPS, podświetlany ekran dotykowy LCD i 7-dniową żywotność baterii.

Obama jest na tropie kampanii przed semestrem, a tydzień temu widzimy go noszącego Fitbit Ionic z czymś, co wygląda na perforowane sportowe zespoły. Prawe dwa przyciski są wyraźnie widoczne i widzimy, że używa jednej z tarcz zegara ze strzałkami w Kolejny obraz.

Jest 3:56

Były szef naprawdę powinien się okazać, jak to było w Fitbit Surge Zapamiętaj na ryzyko oparzeń W marcu 2022. Właściciele otrzymają pełny zwrot 299 USD i 40% zniżki Nowe urządzeniaPlus opłacona z góry etykieta zwrotna. Dobrowolny zwrot dotyczy wszystkich 1 mln sztuk sprzedanych w Stanach Zjednoczonych i 700 000 IU. W Stanach Zjednoczonych pojawiło się 100 raportów o przegrzaniu baterii i 78 raportów o poparzeniach.

Bezpieczeństwo klientów zawsze było dla Fitbit najwyższym priorytetem i z powodu dużej ostrożności dobrowolnie wycofujemy smartwatche Fitbit Ionic.

Fitbit

Więcej o Fitbit:


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *