Obsada „Pełnej chaty” ponownie spotyka się z bliźniakami Olsen na rzadkim zdjęciu autorstwa Boba Sageta

On gra

Gwiazdy „Pełnej chaty” wciąż mają się czego trzymać.

W piątek John Stamos złożył hołd Bobowi Sagetowi z okazji 68. urodzin jego zmarłej gwiazdy, dzieląc się informacjami Zdjęcie ze spotkania Z obsady „Pełnej chaty”.

Zdjęcie przedstawia Stamosa, Dave’a Couliera, Jodie Sweetin, Candace Cameron Bure, Scotta Weingera, Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen zebranych wokół posągu Dumbo. Było to rzadkie zdjęcie obsady „Full House”, w tym bliźniaków Olsen, którzy nie powrócą, by zagrać w nowej wersji „Fuller House” Netflixa.

„To zdjęcie zostało zrobione, gdy zebraliśmy się na pogrzebie (Sageta)” – napisał Stamos. „Chociaż Boba nie było fizycznie, jego duch był niewątpliwie obecny, otulając nas ciepłem i dzieląc się wspomnieniami, które wywołały śmiech i łzy”.

Komik został znaleziony martwy w pokoju hotelowym na Florydzie 9 stycznia 2022 roku, a przyczyną śmierci był uraz głowy. W tym samym miesiącu odbyła się prywatna uroczystość pogrzebowa.

„Bob był sercem rodziny Full House” – powiedział Stamos na Instagramie. „Jego dziedzictwo dobroci i współczucia było widoczne na twarzach wokół mnie (w Dumbo) w życzliwym sposobie, w jaki wspieraliśmy się nawzajem, odzwierciedlając miłość, którą zawsze okazywał. Świętowaliśmy życie, które było prawdziwym darem dla nas wszystkich”.

W swoich komentarzach na Instagramie Sweetin wspominał, że „ten wspólny czas był wyjątkowy”, ale „bolesny”, i dodał: „Wszyscy zebraliśmy się dokładnie tak, jak chciał”. ona Z okazji urodzin Sajita Za pośrednictwem własnego posta udostępniającego stare zdjęcia aktorów. „Nie ma dnia, żebym o tobie nie myślała” – napisała aktorka, która grała Stephanie Tanner.

READ  Miley Cyrus powiedziała, że ​​złapała COVID podczas trasy, „zdecydowanie warto”

Kelly Rizzo ogłosiła oficjalnie na Instagramie: Wdowa po Bobie Sagecie spotyka się ze swoim chłopakiem Breckinem Meyerem

Wdowa po Sagecie, Kelly Rizzo, również uczciła tę okazję starym filmem przedstawiającym Sageta świętującego jego urodziny.

„Na zawsze czczeni, na zawsze kochani, na zawsze pamiętani, na zawsze w naszych sercach” – napisał Rizzo. „Wszystkiego najlepszego. Zawsze wdzięczny za te wspomnienia i te ostatnie wspólne urodziny. Zawsze cieszę się, że widzę uśmiech na jego twarzy i szczęście w jego oczach”.

Pamiętaj Boba Sageta: Obsada „Pełnej chaty” wzrusza ramionami w stronę komika w drugą rocznicę jego śmierci

Na początku tego roku Stamos, Collier, Sweetin, Bure i Andrea Barber, która grała Kimmy Gibbler w serialu, spotkali się ponownie wirtualnie, aby omówić dziedzictwo Sageta w drugą rocznicę jego śmierci.

„Z biegiem czasu robi się coraz dziwniej, bo myślę sobie: «Wow, dawno nie słyszałem czegoś od Boba»” – powiedział wówczas Barber. „A potem pomyślałam: «Och». Wiesz, dziwnie jest przeżyć dwa lata bez otrzymania od niego długiego, szalonego SMS-a lub nerwowego telefonu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *