Oczekuje się, że Harry Kane wróci do treningów Tottenhamu zgodnie z planem

Oczekuje się, że Harry Kane wróci do treningów w Tottenham Hotspur w środę zgodnie z planem.

Tottenham rozpocznie przygotowania do sezonu w tym tygodniu, a Kane wyruszy w piątek do Perth w Australii wraz z resztą drużyny.

Bayern Monachium otrzymał ofertę transferową w wysokości 70 milionów euro plus dodatki za kapitana Anglii, która została odrzucona w zeszłym miesiącu i nadal jest zainteresowany podpisaniem z nim kontraktu tego lata.

Dwa lata temu, gdy był obiektem zainteresowania Manchesteru City, Kane nie wrócił na okres przygotowawczy tylko z powodu transferu, który nie doszedł do skutku.

Bayern Monachium uczynił to swoim pierwszym celem z trenerem Thomasem Tuchelem po tym, jak już omówili z nim możliwy ruch.


Śledź letnie okienko transferowe z sportowiec

  • Blog dotyczący konwersji — aktualizacje na żywo
  • Oferty kontraktów Premier League

29-letni Kane ma jeszcze rok obowiązywania swojego obecnego kontraktu z klubem w północnym Londynie, wciąż ma nadzieję, że przekona go do przedłużenia.

Nowy szef, Ange Postecoglou, mianowany w zeszłym miesiącu, planuje przeprowadzić rozmowy z Kane’em po jego powrocie.

„Jest jednym z najlepszych graczy na świecie” – powiedział w poniedziałek. „Chcę go tutaj i chcę, aby ten klub odniósł sukces. Jestem pewien, że on też tego chce.

„To nie będzie rozmowa, z której wyjdziemy z jakimś zrozumieniem. Chcę się tylko przedstawić i chcę wiedzieć, co on chce, aby ta drużyna piłkarska odniosła sukces, a potem pójdziemy tam dalej pole treningowe i spraw, by tak się stało”.

Tottenham zmierzy się z rywalem Premier League West Hamem w Perth w przyszłym tygodniu przed meczami odpowiednio z Leicester City i Romą w Bangkoku i Singapurze.

Ich kampania 2023-24 rozpocznie się w Brentford w niedzielę, 13 sierpnia.

Głębiej

Czego powracający gracze Tottenhamu mogą oczekiwać od Postecoglou i jego nowego sztabu

Analiza Marka Careya

READ  Joubert opisuje dołączenie do Timberwolves jako „najbardziej ekscytujący moment” w swojej karierze

Porównując bramki każdego gracza bez rzutów karnych z ich oczekiwanymi bramkami bez rzutów karnych (xG), Kane zrobił w tym sezonie więcej niż jakikolwiek inny zawodnik – przeliczając ponad osiem bramek powyżej oczekiwań, biorąc pod uwagę jakość okazji, w których się znalazł.

Pomimo zmagań Spurs, Kane miał świetny sezon, wyprzedzając Jimmy’ego Greavesa i zostając najlepszym strzelcem Spurs, aw marcu najlepszym strzelcem Anglii.

Ostatnio został pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola w 25 różnych meczach w 38 meczach jednego sezonu – rekord, który został przedłużony do 26 w ostatnim dniu – imponujący poziom konsekwencji.

Gdyby nie pewien norweski potentat, 30 goli Kane’a w tym sezonie wystarczyłoby, by zdobyć Złotego Buta Premier League w każdym z ostatnich czterech sezonów.

(Zdjęcie: Tottenham Hotspur FC / Tottenham Hotspur FC przez Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *