Oczekuje się, że zapasy Sega Genesis Mini 2 będą lokalnie brakować

Zdjęcie: SEGA

Jeśli masz nadzieję, że Sega Genesis Mini 2 pojawi się w Ameryce Północnej w październiku, możesz chcieć działać szybko.

Oczekuje się, że ten system, który zawiera ponad 50 klasycznych gier, w tym tytuły Sega CD, będzie niedostępny. Ars Technica skontaktował się z centralą Sega i otrzymał potwierdzenie, że Mega Drive Mini 2 może być produkowany tylko „w małych ilościach ze względu na globalny niedobór półprzewodników”.

W rezultacie jest to naprawdę „projekt wyłącznie dla Japonii”. Chociaż firma będzie produkować „mały” asortyment Genesis Mini 2 na rynek północnoamerykański tutaj, na Zachodzie, oczekuje się, że dostępność będzie znacznie niższa niż w przypadku poprzedniego Genesis Mini.

„Liczba jednostek w tym projekcie wynosi około jednej dziesiątej całkowitej liczby poprzedniej Genesis Mini”.

Ta wiadomość nie jest zaskakująca, jeśli śledzisz niedobór technologii. Zaledwie w zeszłym miesiącu klasyczny produkt sprzętowy Sega, Yosuke Okunari Ostrzegana produkcja Mega Drive Mini 2 będzie „znacznie mniejsza” Ze względu na problemy z dostawami i wysoką cenę komponentów.

Nie ma informacji o europejskiej wersji Mega Drive Mini 2, ale możesz dowiedzieć się więcej o wersji północnoamerykańskiej z naszego poprzedniego artykułu:

Czy dodacie ten system do swojej małej grupy 27 października? Komentarz poniżej.

READ  Medyczny chatbot Google AI jest już testowany w szpitalach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *