Odalis Perez, były zawodnik MLB, umiera w wieku 44

Były zawodnik ligi, Odalis Perez, zmarł w czwartek po wypadku w swoim domu na Dominikanie, według wielu doniesień medialnych. Miał 44 lata.

Prawnik Pereza, Elaine Batista ESPN powiedział Wygląda na to, że leworęczny spadł z drabiny, gdy był sam w domu. Po powrocie do domu odnalazł swojego brata Pereza.

„Nie znamy jeszcze przyczyny jego śmierci, ale wszystko wskazuje na to, że Odalis ześlizgnął się z drabiny” – powiedział Batista ESPN. „To tragedia”.

Perez spędził 10 lat w głównych turniejach, zrywając z Atlantą w wieku 20 lat w 1998 roku. Po trzech sezonach w Atlancie, Perez dołączył do Los Angeles Dodgers w ramach czteroosobowej umowy biznesowej, która wysłała Gary’ego Sheffielda do Braves.

W swoim pierwszym sezonie w Los Angeles, 2002, Perez zaliczył mecz All-Star po raz pierwszy w swojej karierze i zakończył sezon z najlepszymi w karierze zwycięstwami (15), startami (32), ERA (3,00) i niespokojnymi ( 155). W tym roku zrobił także swoją jedyną domową karierę.

Perez zakończył karierę z rekordem 73-82 z 4,46 ERA w 252 występach (221 startów). Spędził również czas z Kansas City Royals (2006-2007) i Washington Nationals (2008).

READ  Głosowanie za usunięciem Dana Snydera może zmienić wyniki śledztwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *