Aktualizacje na żywo mistrzostw NCAA Wrestling Championships 2023: Runda 2

Przenosimy się tutaj, do Tulsy. Po krótkiej przerwie od akcji wracamy na matę na 1/8 finału oraz mecze pocieszenia. A my jesteśmy tutaj, aby spisać to wszystko dla Ciebie na żywo w czasie rzeczywistym z BOK Center w Tulsa, Oklahoma.

16-18 marca · Wczoraj wznowiono o 16:00 UTC

Impreza oglądania turnieju NCAA 2023

Tu w Tulsie pada deszcz, ale moim zdaniem to wciąż świetny wieczór na zapasy NCAA!

Kolejne niesamowite wykonanie hymnu narodowego i dzieli nas tylko kilka minut.

Co ty mówisz? Nie zależy Ci na blogowaniu, zależy Ci tylko na wynikach? To jest link tylko do wyników, bez bloga. Sprawdź je i zignoruj ​​tego bloga. Nie ma sprawy, przeboleję to.

Runda 16

125 funtów

Po minucie rundy Spencer Lee prowadził 10:0 nad Jackiem Medleyem z Michigan. I jest to strata techniczna 16-0 dla Spencera Lee. To jest bardzo dobre.

Gore Faulk z Wyoming i Killian Cardinale mają odpowiednio 21 i 28 miejsc, mimo że Cardinale zajmuje 14. miejsce. Cardinale nie wykazywał oznak kontuzji, która spowolniłaby go w tym sezonie i po dwóch tercjach notuje 5-1. Cardinale podejmie decyzję i jest o jeden mecz od drugiego medalu AA.

Noto z Lock Haven jest technicznie wyżej rozstawiony, w porównaniu z Wisconsin Badger All-American z Barnett jest najwyżej sklasyfikowany, od 6 do 10. W trzeciej ma 3-3. Barnett ucieka, aby zdobyć 4-3 na swoją korzyść pod koniec trzeciego meczu, ale Noto zostaje obalony w ostatnich sekundach, aby awansować do ćwierćfinału.

Jarretta Trombleya i Matta Ramosa w dogrywce 4:4. Para starć jest bliska zdobycia punktów przez każdego zapaśnika, ale wynik pozostaje remisowy i kończy się remisem. Trombley sprawił, że fani Boilermakers się pocili, ale rozstawiony z numerem 4 Matt Ramos przetrwał ćwierćfinał.

Liam Cronin z Nebraski, niepokonany zawodnik nr 3, awansował do ćwierćfinału nad Braxtonem Brownem z UMD.

Prowadząc Glory Ungar 4-0 i wylewając go na rywala EIWA. Princeton Tiger pokonuje Cornella i wygrywa Majora.

Brandon Courtney kończy pokaz Kopciuszka Jacka Wagnera. The Sun Devil pokonuje Tar Heels regularną decyzją.

Niezwykłe wyniki pocieszenia

Mike DeAugustino z 4. i 12. miejsca w Northwestern wygrywa, eliminując 5. i 11. miejsce Caleba Smitha z App State.

Ryan Miller z Penn wygrywa domyślnie z Reese Whitcraft z Oklahoma State po długim protokole wstrząsu mózgu. Kontuzje nadal są najgorsze w historii.

133 funty

#1 Roman Bravo Young kontynuuje swój bieg na trzecie miejsce. Brayden Palmer z UTC sprawia, że ​​to działa, ale RBY odbiera zwycięstwo bez większych problemów.

READ  Kyrie Irving: „Wydaje mi się, że NBA straciło piłkę”, mówi gwiazda Brooklyn Nets, Charles Barkley

Kay Oren z NC State jest wyłącznym przedstawicielem CSU-Bakersfield, Chance Rich. Oren bierze to na poważnie i przeprowadza ceremonię języka iguany (jak sądzę) przed obecnym zespołem wielkiego wilczego stada.

Alarm pop: Eddie Ventresca z numerem 19 znokautuje numer 7 i dwukrotnego All-American Pata McKee. To jest miejsce, w którym McKee rozwija się w plasterku pocieszenia. Został wyeliminowany na początku ostatnich NCAA, zajmując trzecie i piąte miejsce.

Rozpoczyna się jedna z najbardziej wyczekiwanych rund mistrzostw, przynajmniej po zaktualizowaniu kategorii do 133 funtów po zadrapaniach Lehigh McGonagle, gdy Michael McGee z Ohio State mierzy się z Jessem Mendesem z Ohio State. McGee nie pozwolił Mendezowi zaatakować go i pokonać pierwszego roku 6-2.

Rozpalony do czerwoności Aaron Nagao ma Mickeya Phillippiego granego przez Pitta, trzykrotnego krwiopijcę, który szuka swojej pierwszej wyprawy do rundy medalowej w ostatnim roku kwalifikacji. A Nagao przechodzi w tryb potwora, przedzierając się przez szamotaninę i robiąc dwa zbliżenia, zanim zapewni sobie pinfall.

Vito Urugao wyrównał wynik z Zachem Reddingiem, przynajmniej w dwóch tercjach.

Trzykrotny wicemistrz NCAA, Dutton Vex, który bardzo chciałby dodać tytuł do tej listy wyróżnień, ściga się na wczesnym etapie prowadzenia na torze położonym najbliżej jego rodzinnego miasta Sand Springs w Oklahomie. I jest to zwycięstwo 8-4 dla Fixa, jego setne zwycięstwo w karierze kolegialnej, dzięki uprzejmości spikera Areny, Bryana Hazarda. To duży zysk!

Sam Latona, Virginia Tech All-American przez Alabamę, odniósł kolejne zwycięstwo z bliskiej odległości, tym razem 2-1 dzięki czasowi jazdy, nad Cody Vippenem z Air Force.

Lucas Bird z Illinois pokonał Michaela Colaiyoko z Bean w łagodnym zdenerwowaniu, umieszczając 11. rozstawienie nad 7. i 6. rozstawionym.

Niezwykłe wyniki pocieszenia

Dylan Ragusin pokonał Taylora LaMonta z Wisconsin, kończąc znakomitą karierę LaMonta, która rozpoczęła się w Dolinie Utah i obejmowała piąte miejsce w All-American w 2021 roku.

141 funtów

Cole Matthews of Pete (sponsorowany przez Primanti Brothers) odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w kategorii wagowej, pokonując 1:0 Kyle’a Abla.

Ryan Jack z Connecticut z NC State prowadzi Parkera Philiusa z Montany z Purdue w bitwie pomiędzy dwoma zapaśnikami ze stanów, które często nie mają zbyt wielu przedstawicieli w NCAA. Filius uzyskuje wyniki za wygraną – późne ostrzeżenie – a Purdue awansuje swojego drugiego zapaśnika do ćwierćfinału. Filius będzie patrzył, jak Brock Hardy z Nebraski pokonuje przeciwnika Big Ten, Jacoba Berglunda z Minnesoty.

READ  Jak Blue Jays może poradzić sobie z rynkiem Freddy'ego Freemana

Real Woods byli prawie zdenerwowani przez Dylana D’Emilio z Ohio State, ale Ewan uciekł z zaciśniętą pięścią, przyciągając fanów Hawks do aprobaty i dezaprobaty ze strony wszystkich innych na arenie.

2021 U20 Kanadyjczyk, ósmy zawodnik UNC, Lachlan McNeil, pokonuje piątego zawodnika U20 Team USA 2022, Vince’a Cornellę z Cornell.

Brau Bartlett z Penn State wygrywa 3:2 z All-American Clayem Carlsonem z SDSU, wygrywając randkę z Cole’em Matthewsem w ćwierćfinale.

Niezwykłe wyniki pocieszenia

W rzadkiej bitwie o Centralną Florydę Malyke Hines z Lehigh pokonała Shannon Hanna z Campbell 5-4.

149 funtów

Yanni Diakomihalis zdobywa pierwszą kropkę i dwa dodatkowe punkty dla Cornella nad Jacksonem Arringtonem z NC State. Yianna nie może się doczekać dołączenia do kolegi Cornelliana Kyle’a Dake’a w ekskluzywnym klubie czterokrotnym mistrzem NCAA.

Austin Gomez z Wisconsin i Kyle Barco z Arizona State University zachwycają publiczność akrobacjami. Co za przyjemność oglądać tych dzielnych zapaśników. Barco wygrywa 6:3, ale prawdziwymi zwycięzcami są kibice, którzy cieszyli się tak znakomitym meczem.

Frankie Tal Shahar z Northwestern przez południową Florydę miał burzliwe anteny, ale nie można odmówić Andrew Allersowi nr 1.

Shane Van Ness z PSU wcześnie umieścił Paneiro Johnsona z ISU, a następnie przeżył wściekłą próbę powrotu, aby dać Nittany Lions kolejnego rozgrywającego.

# 8 Brock Mueller wyprzedził Chance LaMer z Michigan, aby przywrócić Missouri do ćwierćfinału po tym, jak Hart przeniósł się na 141.

Uwaga: The Graham Rooks wcześnie zdobyli przewagę, a następnie utrzymali ją do końca życia po rozstawionym i sklasyfikowanym przez VT Calebie Hensonie nr 4. Rooks na 21. i 18. miejscu dają Indiana Hoosiers miejsce w ćwierćfinale. Sprytne posunięcie głównego trenera, Angela Escobedo, polegające na sprowadzeniu do swojego rodzinnego stanu wieloletniego zawodnika All-American, takiego jak Chad Reed, i dodanie go do sztabu szkoleniowego.

Yahya Thomas odniósł burzliwe zwycięstwo, dając Wildcats z Northwestern tak potrzebne wsparcie. Rozstawiony z numerem 7 Thomas pokonuje znanego przeciwnika z rozstawienia nr 11, Michaela Blokusa z Minnesoty.

Sami Saso z TOSU przypieczętował zwycięstwo 9-2 nad graczem UNI Colinem Realbuto. Saso był w trzecim ćwierćfinale swojej kariery.

Niezwykłe wyniki pocieszenia

Były Amerykanin Dom Dimas zachował nadzieję na powtórzenie tego wyczynu, wygrywając swój pierwszy mecz rundy pocieszenia, z wynikiem 8-2 nad Ryderem Quinnem Kennerem. Cztery nie brzmią jak duża liczba, dopóki nie weźmie się pod uwagę poziomu talentów reprezentowanych tutaj w NCAA.

READ  Gra armatnia kończy się wcześnie po walce w polu, Wschód ogłaszany jest zwycięzcą

157 funtów

Josh Humphries i Kendall Coleman są uwikłani w bitwę między dwoma zapaśnikami, którzy jeszcze nie dotarli do All-Americans, ale naprawdę czują, że obaj naprawdę się wydarzyli. Humphreys zdobywa kluczową wygraną w trzeciej partii, a następnie rzuca butem, aby wyjść i wygrać 3-0. Humphreys pozostaje niepokonany, a Coleman będzie musiał spróbować dostać się do medalowej rundy pocieszenia.

Kolejnym niepokonanym zapaśnikiem sezonu jest Austin O’Connor z UNC. Rozstawiony z numerem 1 pozostaje niepokonany i pokonuje Jarretta Jacka z Missouri, który drugiego dnia będzie musiał po raz pierwszy w swojej karierze stanąć na podium od tyłu. Z potokiem punktów, 7-5.

Jared Frank z NDSU przejdzie z Fargo do ćwierćfinału, wygrywając 5-3 z Trevorem Chumbleyem z Northwestern.

Levi Hines zapewnia fanom Penn State znajome miejsce, gdy awansuje do ćwierćfinału nad Jacobem Wrightem z Wyoming. Dostał pojedynek z Brycem Andonianem nad Virginia Tech, który pokonał Kadena Gfellera z Oklahoma State.

Niezwykłe wyniki pocieszenia

Vinny Zerban z północnego Kolorado, zajmujący 32. miejsce, pokonał Anthony’ego Artalona, ​​kończąc dążenie kwakrów do podium, przynajmniej jako zapaśnik w UPenn. Przynajmniej myślę. Artalona walczył z Pennem przez cztery sezony, ale może dostać medyczną czerwoną koszulkę. Albo może przenieść się i walczyć w innej szkole. Odbył Blood Tour w 2019 i 2022 roku.

165 funtów

David Carr bierze dywan jako pierwszy 165-funtowiec na tym polu po stronie mistrzowskiej. Minął Austina Yanta z UNI 15-4.

Mistrz NCAA 2021, Chaney Griffith, wyskoczył na prowadzenie 7: 0 nad Bubbą Wilsonem z Nebraski, który w poprzedniej rundzie znokautował rozstawionego z numerem 4 Juliana Ramireza z Cornell.

Holden Heller z Pitt i Caleb Fish ze stanu Michigan w bitwie dwudziestu miejsc. I jest to wygrana 7-2 przez rozstawionego z numerem 29 Caleba Fisha, gdy Sparti awansuje do ćwierćfinału.

DJ Hamiti otrzymuje upragniony upadek i zwycięstwo dla fanów Wisconsin, gdy kończy Danny’ego Braunagela w kołysce i awansuje do ćwierćfinału po raz drugi w swoim drugim turnieju NCAA.

Princeton zdobył swój drugi ćwierćfinał, gdy ćwierćfinalista Quincy Monday wygrał 4: 1 z Isaakiem Olegnikiem z University of New England.

Dwukrotny Cam Emin ze stanu Michigan szuka zemsty na Patu Kennedym z Iowa, który pokonał tego pierwszego w Big Tens 3-2.

174 funty

Dążenie Cartera Starucciego do trzeciego z rzędu tytułu należy do DJ Washingtona z Indiany, który pokonał Starucciego podczas pierwszego sezonu Nittany Lion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *