Zyski z Home Depot, Alibaba, Walmart

„Im więcej urzędników Fed zabawia nas swoimi jastrzębimi komentarzami, o ile trzymają nas w napięciu, tym większe jest prawdopodobieństwo, że Fed będzie w stanie obniżyć stopy procentowe w niezbyt odległej przyszłości” – dodał. – powiedział Cramer. „Im więcej usłyszymy od tych jastrzębich urzędników, tym gorsza będzie gospodarka i ostatecznie wszyscy wygramy, ponieważ Fed potrzebuje słabej gospodarki, zanim będzie mógł obniżyć stopy procentowe”.

We wtorek Cramer skoncentruje się na wynikach kwartalnych Home Depot i wyraził nadzieję, że sprzedawca odnotuje pewne spadki cen, ponieważ konsumenci chcą firm walczących z inflacją. Alibaba również wspomniała o tym dniu, a Cramer stwierdził, że jeśli kwartał będzie dobry, Wall Street może być bardziej skłonna do kupowania chińskich akcji. Po zamknięciu sesji tego dnia Nextracker otrzymał raport i Cramer stwierdził, że spodziewa się, że firma zajmująca się technologią fotowoltaiczną przedstawi dobre wyniki.

Wpływowy wskaźnik CPI zostanie opublikowany w środę i Cramer powiedział, że jego zdaniem będzie to dowód słabości. Tego dnia Cisco opublikuje raport o zyskach i stwierdził, że byłoby „wstydliwe”, gdyby firma nie przedstawiła pozytywnych perspektyw, ponieważ zarząd powinien być w stanie ocenić dynamikę Splunk, niedawno przejętej firmy zajmującej się eksploracją danych.

Czwartek przynosi zyski z Walmart, Deere i Applied Materials. Cramer powiedział, że akcje Wal-Martu mogą wzrosnąć, jeśli ogłosi on spadek cen. Dodał, że spółka Applied Materials może mieć dobry kwartał, ponieważ jej tajwański odpowiednik z branży półprzewodników opublikował pozytywne wyniki sprzedaży. Cramer będzie także zwracać uwagę na spotkania analityków z Cracker Barrel i Dow.

READ  DirecTV dodaje kolejny prawicowy kanał po zrzuceniu Newsmaxa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *