Data premiery „28 lat później” to czerwiec 2025 r

„28 lat później” Danny’ego Boyle’a trafi na duży ekran latem przyszłego roku. Sony Pictures wyznaczyło datę premiery długo oczekiwanego projektu na 20 czerwca 2025 roku.

Jodie Comer, Aaron Taylor-Johnson i Ralph Fiennes wystąpią w sequelach filmów „28 dni później” i „28 tygodni później”.

Szczegóły fabuły filmu na razie trzymane są w tajemnicy, a nowy scenariusz napisał Alex Garland. Będzie to część nadchodzącej trylogii, a Nia DaCosta prowadzi rozmowy w sprawie wyreżyserowania drugiego filmu.

Producentami są Boyle i Garland, a także oryginalni producenci Andrew MacDonald i Peter Rice. Bernie Bello jest także producentem. Cillian Murphy powraca także jako producent wykonawczy, ale obecnie nie jest związany z gwiazdą.

W 2002 roku na ekranach kin pojawił się film „28 dni później”, w którym w dużej mierze nieznany Murphy wcielił się w rolę kuriera rowerowego, który po przebudzeniu ze śpiączki odkrywa uwolnienie zakaźnego wirusa. Boyle wyreżyserował film, a Garland napisała. Druga część, „28 tygodni później”, została wydana w 2007 roku.

„Zawsze mówiłem, że bardzo chciałbym wziąć w tym udział, ponieważ ten film zmienił wszystko dla mnie, mam do niego ogromny sentyment i do tych chłopaków, Alex [Garland] I Danny’ego [Boyle]powiedział Murphy różnorodny W lutym. „Nigdy nie oglądam moich filmów, z wyjątkiem tego. Zawsze wychodzi w okolicach Halloween, a podczas pandemii ludzie ciągle wysyłali mi klipy. Pokazałam to moim dzieciom. I to naprawdę się trzyma, mimo że ona ma już prawie 23 lata Jestem więc podekscytowany, ponieważ ponownie zbierzemy zespół, aby stworzyć tę piosenkę.

READ  Policja twierdzi, że w śmierci rapera Big Scara z Memphis nie było faulu - FOX13 News Memphis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *