Odcinek Kanye Westa został wycofany z „Sklepu” z powodu „mowy nienawiści” – The Hollywood Reporter

Kanye „Ye” West podwaja swoje ostatnie kontrowersyjne komentarze, używając „więcej mowy nienawiści i bardzo niebezpiecznych stereotypów” podczas nagrywania nowego odcinka talk show na YouTube nieprzerwany sklep.

Producenci z tyłu sklepczyli produkcja wykonawcza James Lebron A Maverick CarterPostanowiłem nie emitować odcinka ani nie ujawniać tego, co powiedział West. W oświadczeniu do Hollywoodzki reporterCarter powiedział: „Wczoraj nagraliśmy odcinek sklep z Kanye West. Kanye był zarezerwowany od tygodni i po rozmowie z Kanye bezpośrednio na dzień przed nagraniem, pomyślałem, że mógłby przeprowadzić pełną szacunku dyskusję i był gotowy zająć się wszystkimi jego ostatnimi komentarzami. Niestety, zwykł sklep Aby powtórzyć więcej mowy nienawiści i bardzo niebezpiecznych stereotypów”.

A oświadczenie kontynuowało: „Podjęliśmy decyzję, aby nie transmitować tego odcinka ani żadnego z oświadczeń Kanye. Chociaż sklep Przyjmuje przemyślaną retorykę i różne opinie, nie tolerujemy wszelkiego rodzaju mowy nienawiści i nigdy nie pozwolimy, aby nasze kanały były wykorzystywane do promowania nienawiści. Biorę pełną odpowiedzialność za uwierzenie, że Kanye chciałby innej rozmowy i przepraszam naszych gości i ekipę. Mowa nienawiści nigdy nie powinna mieć odbiorców”.

Źródła powiedziały THR Że Jamesa nie było w rejestrze, o którym mowa.

THR Skontaktuj się z YouTube, aby skomentować.

sklep Kontrowersje to najnowszy przypadek użycia przez Zachód języka powszechnie uważanego za rasizm lub mowę nienawiści. W zeszły piątek raper został potentatem modowym Wywołał burzę po użyciu języka antysemickiego W poście na Instagramie, który zobaczył, że post został ściągnięty, a West zamknął swoje konto.

W sobotę West powrócił na Twittera po długiej przerwie w korzystaniu z platformy mediów społecznościowych, ale po raz kolejny opublikował antysemicki tweet, pisząc: „Umrę trzy osoby na Żydach”. Tweet został później usunięty za naruszenie zasad Twittera.

Grupy takie jak Anti-Defamation League, American Jewish Committee i Black Jewish Entertainment Alliance potępiły posty w mediach społecznościowych Westa.

READ  Selena Gomez odsłania nogi w drugim sezonie premiery „Tylko morderstwa w budynku”

W niedzielę Elon Musk, potencjalny nowy właściciel Twittera, powiedział: Napisał na Twitterze, że rozmawiał z Westem o swoim rasistowskim tweecie. Przyjmując bardzo osobiste podejście do edycji treści, Musk napisał na Twitterze: „Porozmawiaj z tobą dzisiaj i wyraził moje obawy dotyczące jego ostatniego tweeta, który, jak sądzę, potraktował bardzo poważnie”.

Kontrowersje trwały we wtorek po opublikowaniu technologii Płyta główna Powiedziała, że ​​wyciekła nagranie Z ostatniego wywiadu Westa z Tuckerem Carlsonem w Fox News. Nagranie rzekomo zawierało kilka antysemickich oświadczeń złożonych przez Zachód oraz oświadczenie, że został zaszczepiony przeciwko COVID-19, a także wiele dziwacznych i mylących twierdzeń, Płyta główna wspomniany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *