„Vegas” i „So Help Me Todd” zostały anulowane przez CBS

CBS anulowało to CSI: Vegas Po trzech sezonach i Więc Todd mi pomógł Po drugiej. Ta wiadomość nie jest zaskakująca, ponieważ na początku tygodnia Deadline ujawnił, że bańka poważnie dotknęła oba dramaty i znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.

Pomimo tego CSI: Vegas I Więc Todd mi pomógł Mocna pozycja w rankingach. Biorąc pod uwagę dobre wyniki całego harmonogramu CBS w tym sezonie i pojawienie się trzech nowych seriali dramatycznych w latach 2024–2025, NCIS: Początki, Matlock I Watsonie (Oprócz drugiego sezonu Australii NCIS: Sydney), sieć stanęła przed bolesnymi decyzjami i Więc Todd mi pomógł I CSI: Vegas to najrzadziej oglądany serial dramatyczny CBS tej wiosny, zarówno pod względem oglądalności liniowej, jak i wieloplatformowej.

Co najwyżej aktualna oglądalność liniowa Nielsena (jak dotąd 12/2), CSI: Vegasktóry poprawił swój przedział czasowy, zajął 21. miejsce wśród wszystkich programów nadawanych poza sportem z 6,234 mln widzów i Więc Todd mi pomógł Na 22. miejscu z 6,224 milionami. To coś więcej niż tylko seria seriali w innych stacjach telewizyjnych, które zostały bezpiecznie przedłużone na przyszły sezon, w tym w ABC Will Trent, debiutant I anatomia Greya I NBC Prawo i porządek, dźwięk I Irracjonalny.

POWIĄZANE: Raport o stanie odnowienia ABC: „The Conners” i „Not Dead Yet”

W oglądalności na wielu platformach przez 35 dni, Więc Todd mi pomógł Prowadzi wąsko z 7,7 mln widzów do 7,6 mln widzów CSI: Vegas. Nie ma obecnie planów przeniesienia żadnego serialu do Paramount + po tym, jak CBS anuluje odpowiednie seriale.

POWIĄZANE: Raport o stanie odnowienia NBC: „Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana” rozważa przeniesienie do Peacock; „Nocny sąd”, „Lopez przeciwko Lopez” i „Rozszerzona rodzina” czekają

Biorąc pod uwagę presję budżetów nadawczych w obliczu słabego rynku reklamy i ogólnego zaciskania pasa przez firmy medialne, cięcia w serialach CBS były nieuniknione, aby zrobić miejsce na nowe pozycje.

READ  Leonardo DiCaprio i Camila Morrone podobno zerwali dwa miesiące po jej 25. urodzinach

Po Elspeth Właśnie odnowiony iz Równ Oczekuje się również, że powróci pod warunkiem podpisania nowego kontraktu z gwiazdą/producentką wykonawczą Queen Latifah. NCIS: Hawaje Pozostaje jedyny poważny znak zapytania.

Jak donosił portal Deadline na początku tego tygodnia, przyszłość serialu będzie podobno przedmiotem trudnych rozmów roboczych, z możliwością częściowego czwartego sezonu, składającego się z około 13 odcinków. 15 najlepszych seriali radiowych pod względem oglądalności ogółem, Hawaje To część historii NCIS Franczyza i pierwsza część z żeńską bohaterką.

POWIĄZANE: Galeria zdjęć z odwołań programów telewizyjnych: Zakończenie serialu w 2024 r. i później

Lubi Hawaje, CSI: Vegas Jest częścią kultowej serii CBS/CBS Studios, która ma długą historię w sieci. Międzynarodówka Solidarności Chrześcijańskiej Producent Bruckheimer Television stworzył w CBS kolejny serial dramatyczny, Hot Sophomore kraj ognia, Który został przedłużony na przyszły sezon i może doprowadzić do powstania spin-offu Sheriff, który znajduje się na wolniejszej ścieżce rozwoju. Istnieje również taka możliwość Stary problem Reboot Bruckheimer TV i Warner Bros. TV, która była przedmiotem negocjacji w CBS.

Kontynuacja roku 2000 Międzynarodówka Solidarności Chrześcijańskiej seria, CSI: Vegas Program rozpoczął się, a pierwotni członkowie obsady William Petersen i Jorja Fox powrócili do ról z pierwszego sezonu. Obecna obsada sequela obejmuje oryginalną gwiazdę Marg Helgenberger, która dołączyła w sezonie 2, Paulę Newsom, Mandip Dillon, Matta Laurię, Arianę Guerrę, Jaya Lee i Lexa. Medellin.

Serial został wyprodukowany przez CBS Studios we współpracy z Jerry Bruckheimer Television, a scenarzystą i producentem wykonawczym jest Jason Tracy. Jerry Bruckheimer, Jonathan Littman, Christy Ann Reed, Anthony Zwicker, Carol Mendelsohn, Anne Donahue, Craig O'Neill, William Petersen, Cindy Chvatal, Steven H. Cram i Steven H. Bloom są także producentami wykonawczymi.

Anulowanie kończy się Więc Todd mi pomógłHistoria Kopciuszka Po pokonaniu szans na otrzymanie zamówienia seryjnego w maju 2022 r. po solidnych testach pilotażowych, a następnie nabraniu dużego rozpędu latem i wprowadzeniu na rynek jako jednego z niespodziewanych hitów sezonu 2022–2023, film otrzymał bardzo wczesne przedłużenie na drugi sezon.

READ  David Archuleta mówi, że fani wyszli na imprezę bożonarodzeniową po tym, jak wypowiedział się na temat swojej seksualności

W serialu CBS Studios występują Marcia Gay Harden i Skyler Astin, a także Madeline Wise, Tristin J. Wenger, Inga Schlingman i Rosa Arredondo. Scott Prendergast jest twórcą i producentem wykonawczym wraz z Elizabeth Claviter, która jest także showrunnerką. Dr Phil McGraw, Stuart Gillard, Jay McGraw i Julia Eisenman są także producentami wykonawczymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *