Tygodniowa prognoza astrologiczna, 2-8 lipca: zostaw stres za sobą

],”filter”:{„nextExceptions”:”img,blockquote,div”,”nextContainsExceptions”:”img,blockquote,a.btn,ao-button”}}”>

na zewnątrz? Przeczytaj ten artykuł o nowej aplikacji Outside+ dostępnej teraz na urządzeniach członków z systemem iOS!
> „,” nazwa „:” in-content-cta „,” wpisz „:” link „}}”> Pobierz aplikację.

Tydzień zaczyna się od napięcia na naszym niebie, gdy Wenus i Uran naciskają i przyciągają się nawzajem, co skłania nas do wypatrywania konfliktu, który może wrzeć również w nas. W miarę upływu dni Pełnia Księżyca w Koziorożcu zapewnia wyzwolenie i odnowę.

Wenus w kwadraturze Lwa Uran w Byku

Astrologia znana jest ze śledzenia ziemskich odbić ruchu słońca i planet poprzez znaki zodiaku oraz obrotu księżyca poprzez fazy księżyca. Jednym z mniej znanych aspektów astrologii jest sposób, w jaki planety komunikują się, współpracują i tworzą powołania poprzez swoje wzajemne pozycje.

Relacje międzyplanetarne nie są nam obce. Odczuwamy jego wpływ poprzez nasze miesięczne tranzyty i doświadczamy jego wpływu w naszych horoskopach urodzeniowych, a tym samym w nas samych.

Kwadratowy aspekt występuje, gdy planety są oddalone od siebie o trzy znaki. To powoduje tarcie. Jest to rodzaj napięcia, które możemy odczuwać jako przeciwstawne siły, aspekty nas samych, które na początku wydają się nie pasować do siebie, jak gdyby jedno walczyło z drugim. To uczucie trwa, dopóki nie zdecydujemy się iść naprzód i poradzić sobie z tym stresem, zanim w końcu uznamy go za jedną z naszych największych mocnych stron, motywatorów i wejść.

Kwadraty możliwości. Prowadzą nas z samozadowolenia do zmiany. Kiedy podejmujemy decyzję, by być z tym, co nasze, uleczyć to, co skrywamy i ucieleśnić pełnię siebie, napotykamy możliwości — napędzane od wewnątrz lub wynikające z doświadczenia zewnętrznego — które są napędzane przez tę decyzję.

W astrologii Wenus reprezentuje to, co cenimy. W nas samych, w innych, w ludziach, którym postanawiamy zarezerwować miejsce w naszym życiu, oraz w tym, co cenimy w naszym otoczeniu, czy to jest sztuka, jedzenie, zawód czy piękno. To, co cenimy, odzwierciedla to, kim jesteśmy, a decyzje, które podejmujemy w oparciu o te wartości, wzmacniają nasze poczucie siebie i spełnienia. Ekspresja Wenus znana jako miłość pojawia się najwyraźniej w naszych związkach, czy to romantycznych, przyjacielskich, biznesowych, czy innych.

READ  Hasan Minhaj z The Daily Show niszczy „Glory Hole” Tuckera Carlsona.

Uran ma zupełnie inny ton. Uran jest aspektem nas, który potrzebuje wolności. Uran to zmiana i rewolucja. Wstrząśnie sprawami i zakłóci stare przekonania, aby iść naprzód i zburzyć stare struktury, które nas powstrzymują.

Gdy Wenus znajduje się w ruchu wstecznym rozpoczynającym się pod koniec lipca, jej spotkanie z Uranem 2 lipca otwiera szczelinę do tego, co moglibyśmy zaprosić do dalszej refleksji, refleksji i rewizji podczas ruchu wstecznego, który wkrótce nas spotka.

Ten kwadrat może sprawiać wrażenie, jakby coś w nas powstawało, co jest gotowe być tego świadkiem, niezależnie od tego, czy są to uczucia, które odrzuciliśmy, pragnienia, które odsunęliśmy w cień, działania, którym zaprzeczyliśmy, czy wartości, które nazwaliśmy. Z bezpieczeństwa, spokoju, wygody lub czegoś innego. Uran przecina obronę, którą moglibyśmy wprowadzić i przynosi to, co jest z przodu i na środku.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu

Pełnia księżyca to czas uwolnienia. Księżyc doszedł do punktu pełni, w którym jedynym kierunkiem jest opróżnianie i poddanie się. To wezwanie do zamknięcia.

Koziorożec, jako archetyp, jest tutaj, aby spełnić nasz największy potencjał. Przyjechał na wyprawę na szczyt naszej góry. To tutaj, kim się stajemy podczas naszej podróży na szczyt.

Koziorożec nas buduje. On rzuca nam wyzwanie. To nas kształtuje. I uczy nas. Koziorożec przypomina nam, że bez względu na to, z czym mamy do czynienia, mamy wewnętrzne zasoby, aby iść dalej, niezależnie od tego, czy jesteśmy ich świadomi, czy też są ukryte i niewykorzystane. Czasami dopiero w momencie, gdy przeszkoda uniemożliwia nam pójście naprzód, zasoby te popychają nas do kopania głęboko i znalezienia ich, abyśmy mogli iść naprzód.

Podczas gdy Księżyc siedzi w Koziorożcu, Słońce i Merkury siedzą naprzeciw niego w Raku. Znak wodny, Rak, to znaczenie, które znajdujemy, badając nasze emocjonalne wody i prądy naszych ciał. To nasz wewnętrzny fundament.

READ  Wanda Sykes i Amy Schumer biorą udział w rozdaniu Oscarów

Pełnia księżyca 3 lipca to zaproszenie do głębokiego nurkowania, abyś mógł bez niego eksplorować teren. Jest to zarówno zaproszenie do zanurzenia się w swoim ciele, zbadania swoich uczuć i odżywienia serca, jak i pociąg do praktycznego umysłu, dyscypliny, struktury i długoterminowych pragnień.

Z tym zatapianiem się i wypatrywaniem, wracamy do obecnego stanu księżyca, który polega na jego porzuceniu. Umożliwiamy wgląd w głębię naszych emocji, łączymy je z długoterminowymi pragnieniami, o których już wiemy, że są naszymi własnymi, i uwalniamy wszystko, czego się trzymamy, co blokuje naszą podróż. Patrzymy do wewnątrz, rozglądamy się wokół i zaczynamy uwalniać ciężar powstrzymujący nas przed wspinaniem się na naszą górę.

Zapraszam Cię

odbicie. Czułem to doświadczenie. Być z tym, co wyłania się z głębi twojego ciała. Wyraź to, co czujesz, w sposób, który pomoże ci to zrozumieć, niezależnie od tego, czy jest to ruch, sztuka, muzyka, pisanie czy rozmowa.

Powołaniem jest bycie obecnym w swoim doświadczeniu wraz z łaską odczuwania wszystkiego, co czujesz, nawet jeśli jest to sprzeczne z tym, kim myślisz, że powinieneś być, co myślisz, że powinieneś doświadczyć lub jak przypuszczasz, że powinieneś przeżyć swoje życie.

Uran pragnie otworzyć horyzonty, poprzez które stworzyliście swoją rzeczywistość. Pokazuje, że jest więcej, jest inny, jest nowy sposób myślenia. Ale najpierw musisz przełamać granice, których byłeś świadomy.

Pochyl się do swojej Wenus i zbadaj, jakie są Twoje wartości, jakie są Twoje potrzeby, jakie pragnienia pochodzą z głębi Ciebie i czy zostaną one spełnione przez Ciebie, inną osobę, Twoje otoczenie lub ogólnie Twoje doświadczanie rzeczywistości.

Potem jest okazja do wydechu. uwolnienie. uwolnić. Pełnia księżyca w tym tygodniu przypada na piękny moment, by wystrzelić moje ciało. Wstrząsnąć uczuciami. Przejdź przez swoją rezerwację. Oczyść swój umysł. I poddaj się swojemu doświadczeniu bez konieczności pełnego zrozumienia go.

READ  Jak wygląda „Dom Smoka” IRL?

Pozwól Koziorożcowi przypomnieć ci o ścieżce, która jest twoja. Ścieżka, która sprawia, że ​​chcesz być najlepszym, jakim możesz być. Ścieżka, która sprawia, że ​​chcesz się podnosić, bez względu na to, ile razy możesz upaść. Sposób, który wydobywa z ciebie siłę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Ścieżka, która jest twoja.

Dowiedz się więcej o wpływie astrologii na twoje życie, w tym o wydarzeniach astrologicznych, cyklach księżycowych, słońcu i księżycu oraz wschodzących znakach, jak prowadzenie dziennika może pomóc ci połączyć się z obecnymi wpływami i więcej z Jordane Maree na Dziewczyna i jej księżyc.

O naszym współpracowniku

Jordan Maria jest założycielem Dziewczyna i jej księżyc, platforma i społeczność, która bada duszę przez pryzmat astrologii, tarota i uzdrawiania energią. Jest pisarką, intuicyjnym astrologiem, przewodnikiem energetycznym i duchowym oraz gospodarzem Dziewczyna i księżyc, podcast. Każdego dnia jest inspiracją, aby być twoim lustrem, aby zobaczyć wszystko, kim naprawdę jesteś, w całym swoim nieskończonym potencjale, w pełnej ekspansji, w nieskończonych możliwościach i miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *