Reality TV „Gra w kalmary” trafi na Netflix — The Hollywood Reporter

Netflix To jest organizacja z prawdziwego życia gra w kalmary Serial został opisany jako „największy konkurs rzeczywistości w historii”.

Firma nadawcza ogłosiła we wtorek produkcję reality TV opartą na swoim nieszczęsnym globalnym sukcesie na Międzynarodowym Festiwalu Mediów w Banff.

Chociaż stawką nie byłoby życie lub śmierć (przypuszczalnie), Gra w kalmary: Wyzwanie 456 graczy rywalizuje w serii gier o szansę na wygranie 4,56 miliona dolarów. Netflix twierdzi, że wypłata jest największą nagrodą pieniężną w historii telewizji (choć Fox x współczynnik Program, wcześniej nagrodzony 5 milionami dolarów w kontraktach na nagrania), zawiera także największą serię konkursową, jaką kiedykolwiek zmontowano.

gra w kalmary Podbijanie świata przez burzę z [director Hwang Dong-hyuk’s] „Wciągająca historia i kultowe wizualizacje” — powiedział Brandon Rigg, wiceprezes Netflix ds. niepisanych seriali dokumentalnych. „Jesteśmy wdzięczni za jego wsparcie, gdy przekształcamy fikcyjny świat w rzeczywistość w tej ogromnej rywalizacji i doświadczeniu towarzyskim. Fani dramatu są w fascynującej i nieoczekiwanej podróży, gdy 456 uczestników porusza się po prawdziwym świecie w największej serii konkursowej w historii, pełnej napięcia i zwroty akcji, z największą w historii nagrodą pieniężną na końcu”.

O tym poinformował na festiwalu szef globalnej telewizji Bela Bajaria podczas panelu moderowanego przez Hollywoodzki reporterRedaktor zarządzający Nixa Mumbai Modi.

Konkurs rzeczywistości będzie składał się z 10 odcinków (jeden więcej niż pierwszy sezon serialu), a także wydano zwiastun:

To ogłoszenie pojawia się po piętach Netflix Oficjalne odnowienie gra w kalmary na drugi sezon. Pierwszy sezon dramatu o przetrwaniu został wydany we wrześniu w Korei Południowej i jest rekordem najpopularniejszej serii Netflix wszechczasów, z ponad 1,65 miliardem godzin oglądania w ciągu pierwszych 28 dni. Czwarty sezon .. został wydany Dziwne rzeczy Zajmuje drugie miejsce w najczęściej oglądanej transmisji na żywo.

Pomysł na wykonanie realistycznej kopii gra w kalmary Prawdopodobnie bez myślenia i było to wystarczająco oczywiste, aby ktoś to zrobił – gwiazda YouTube MrBeast zrodził nieoficjalny komentarz gra w kalmary Konkurs zebrał ponad 250 milionów wyświetleń od czasu swojej premiery w listopadzie. 25-minutowy film Otrzymał uznanie od Hwanga („Obejrzałem niektóre z nich, bardzo mi się podobało, pomaga mi to promować program”, powiedział), podczas gdy Netflix tego nie skomentował.

READ  Została kobietą TikTok „Gym Auntie” po wzruszającym spotkaniu z influencerem fitness

casting do Gra w kalmary: Wyzwanie Teraz otwarte dla aplikacji w SquidGameCasting.com. Netflix poszukuje zawodników z całego świata, ale muszą to być osoby mówiące po angielsku – kontrowersyjny mandat, biorąc pod uwagę, że oryginalna seria była prawie w całości po koreańsku. Reguła językowa jest regułą realistyczną, wskazówki dotyczące rozgrywki są podawane przez głośnik, a każdy gracz musi być w stanie zrozumieć, o czym mówi. Gracze mogą mówić innymi językami, o ile potrafią również mówić i rozumieć angielski. Jeśli serial się powiedzie, mogą powstać inne wersje językowe, tak jak reality show Netflixa Koło A miłość jest ślepa Został dostosowany do różnych krajów.

Produkcja będzie szczególnie trudna, ponieważ producenci z góry nie będą wiedzieć, kto przeżyje, dlatego muszą uzyskać wystarczającą ilość informacji o wszystkich 456 uczestnikach na wczesnych etapach gry, aby stworzyć mod, który będzie podążał za pokazem „ mistrzów” przez całą drogę. Wyzwania będą inspirowane serialem dramatycznym, ale pojawią się wariacje i dodatki, które zniechęcą graczy.

gra w kalmary Opowiada historię rozwiedzionego ojca i hazardzisty (Lee Jung-jae), który bierze udział w tajnym konkursie, w którym 456 graczy rywalizuje w serii gier sądowych, takich jak przeciąganie liny. Przegrani są zabijani w każdej rundzie, dopóki nie zostanie jeden zwycięzca.

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób 4,56 miliona dolarów zostanie przeznaczone na reality show. Czy zwycięzca odbierze to wszystko jak w dramacie? A może pieniądze zostaną rozdzielone między określoną liczbę finalistów, tak jak w innych konkursach z dużą liczbą uczestników, takich jak World Series of Poker?

wyzwanie Jest koprodukcją Studio Lambert (Koło(i ogród)24 godziny w A&E), który jest częścią ITV Studios i będzie kręcony w Wielkiej Brytanii. Stephen Lambert, Tim Harcourt i Tony Ireland z Lambert Studio; John Hay, Nicola Hill i Nicola Brown z The Garden będą producentami wykonawczymi.

READ  Trzy znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami od czwartku 2 czerwca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *