Odpowiedź na krzyżówkę NYTimes: „Niektóre kawałki w wiadrze”

Sobotnia łamigłówka – Ta sieć to wielkie osiągnięcie. To pierwsza sobotnia łamigłówka Evana Kalisha, który teraz rozpoczyna cykl jako twórca co najmniej jednej codziennej łamigłówki na wszystkie siedem dni tygodnia, a także różnych łamigłówek (A Krzyżówki bez samogłosekjeśli jesteś zainteresowany trng smthng nw).

Ta sieć daje rozwiązanie dobry trening umysłowy. Szczególnie podoba mi się zerwanie x i k w dziwnych słowach, doskonałe ciekawostki i wiele początków i rarytasów.

Ta sieć zawiera wiele ciekawostek, które, mam nadzieję, zadowolą specjalistę – krzyk na plakacie do filmu „Sam w domu”, TRIX RABBIT i jego „dyskie uszy”, NETFLIX SPECIAL Hannah Gadsby. Odkryłem, że niektóre z najmniejszych wpisów w tej układance to sterowanie głową. Port Messages sprawił, że pomyślałem o wysyłce towarów, a nie danych przez port USB; Przy „przejmowaniu” zamiast FEE napisałem „led”; „Lagunitas„To dla mnie i dla mnie nowość w krzyżówce, dzięki której powstaje piwo IPA.

24a. „Toddy cats” nie są w rzeczywistości kotami. Są CIVETS, bliskimi krewnymi mangusty – choć trochę cenią „Umrzeć’, czyli sfermentowane wino palmowe. Są też sławne Przyczynić się do powtarzalnych i kosztownych kubek kawy.

31a. Ten „kryzys początku XXI wieku” jest początkiem niepomyślnego czasu. Miejmy nadzieję, że pojawienie się Wielkiej Recesji w tej układance nie jest złym omenem.

57a. „Prix de Lausanne” to konkurs dla młodych tancerzy, który odbywa się corocznie w Szwajcarii i jest wizytówką wielu tętniących życiem baletnic.

63a. Ten „kampus z wybitną statuą Willa Rogersa na koniu Mydlane” nie jest kolekcjonerem aktora; Przyjaciel Przekaż posąg Do TEXAS TECH w 1950 roku, po śmierci Rogersa, ponieważ wysoka na około 3 metry statua konia i kowboja wpisuje się w tradycję Zachodniego Teksasu.

33d. „Some Pieces In A Bucket” trafia do UDA, co wydawało mi się dziwne, dopóki nie przeskoczyłem umysłu do „wiader” smażonych części kurczaka. Na pewno wiele osób wiedziało o tym od nietoperzy, ale rozprzestrzenienie się wiaderka z kurczakiem sięga tamtych czasów Przenikliwość marketingowa pułkownika Sandersa W latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku jest w tym momencie światową ikoną. Jednak w moim miejskim dzieciństwie brakowało tego szczególnego połączenia.

Jeśli dobrze pamiętam, widziałem tweeta od Jasona Alexandra, który mówił, że czuje się głupio, jeśli chodzi o weekendowe krzyżówki, więc pomyślałem, że umieściłbym jego imię (14 liter) w bezsensownej układance. bla bla bla, wiele iteracji później i NETFLIX SPECIAL ląduje w spocie JASON ALEXANDER!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *