Oferty smartwatcha w Czarny piątek sprawiają, że Apple Watch 8 jest łatwym wyborem

The Apple Watch Series 8 To może być najnowszy smartwatch Apple, ale jego ujawnienie zostało nieco przyćmione wcześniej Apple Watch Ultra. W związku ze zbliżającym się Czarnym Piątkiem i zeszłorocznym zegarkiem w sprzedaży, nowe funkcje zegarka 8 sprawiają, że warto go kupić Apple Watch Series 7?

Temu Obejrzyj serię 6i Mieliśmy nadzieję zaktualizować projekt zegarka Apple Watch, ale Apple w większości pozostawił niezmienioną podstawową estetykę. Największą poprawą było nieco poszerzenie ekranu w kierunku rogów. Oznacza to, że na pierwszy rzut oka niewiele różni się od Apple Watch Series 8 od serii 7, a nawet serii 6.

Jednak liczy się to, co jest w środku, a zegarek Apple Watch pozostaje daleki od najbardziej wydajnego monitora fitness / smartwatcha na rynku. Dzieje się tak, ponieważ jest on głęboko połączony z systemem operacyjnym iOS iPhone’a. Prowadzi również własną wersję App Store, więc wiele twoich aplikacji pojawi się na zegarku natychmiast po podłączeniu.

Apple Watch Series 7 (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Ponieważ istnieje bardzo niewielka różnica między modelami serii 7 i serii 8, łatwo jest stwierdzić, po której stronie jesteś, z dobrymi marginesami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *