Oficjalnie teść, mówi Sunil Shetty.

Sunil Shetty i Ahan pozdrawiają media i rozdają słodycze po ślubie Athiya z Kuala Lumpur Rahul:

Krykiecista Athiya Shetty i KL Rahul Ślub się skończył, ojciec panny młodej, Sunil Shetty, potwierdził mediom w poniedziałek wieczorem, dodając: „Jestem teraz oficjalnie teściem”. Sunil Shetty i jego syn Ahan opuścili miejsce ślubu – ich dom w Khandala – po ceremonii rozdania deserów dla mediów, które stacjonowały tam przez cały dzień. „Bahut acha Raha, aur abhi phere bhi ho gaye, shaadi oficjalnie Ho Chokhi Hai, Ur Oficjalnie teść Bhi ban choka hoon (Idzie dobrze i fery właśnie się skończyło. Ślub został oficjalnie zakończony i jestem teraz oficjalnie teściem – powiedział aktor mediom.

Ubrany w ceremonialny, tradycyjny strój Sunil powiedział, że ślub, w którym uczestniczyła tylko najbliższa rodzina i przyjaciele Shetty’ego, był „piękny”. Sarkastycznie powiedział, że należy zrezygnować z „teścia”, aby pozostała tylko część „ojca”. „Według prawa Ka Chakar Agar Hat Jai Aur Agar ojciec Cześć Raho Toh Put Khoobsurat Hai, Kyunky Woh fragment Główny bhaut se ból nibhaata hoon (Byłoby miło obejść się bez „zięcia” i zatrzymać „tatę”, ponieważ jest to odpowiedzialność, dobrze sobie radzę)”, powiedział.

Sunil Shetty powiedział również, że ślub prawdopodobnie odbędzie się po zakończeniu sezonu IPL.

Oto zdjęcia Sunila Shetty’ego i Ahana gratulujących mediom i rozdających słodycze po ślubie Athiya z KL Rahul:

Sunil Shetty rozdaje słodycze mediom

9sk93fto

Sunil Shetty i jego syn Ahan rozdają słodycze mediom

15i4pdvc

Brat Ahan Athiya Shetty rozdaje słodycze mediom

400m2 8

Sunil Shetty pozdrawia media po ślubie jej córki Athiya z krykiecistą KL Rahulem

Wśród gości weselnych byli Krishna Shroff, Diana Penty, Anushka Rangana, jej mąż Aditya Seal i Anshula Kapoor. Ishant Sharma i Varun Arun z bractwa krykieta również zostali sfotografowani na weselu.

READ  Filmy na żywo Disney Studios zapowiedziane w D23 2022 r

Przed ślubem dom rodziny Shetty w Bombaju został oświetlony i udekorowany, podobnie jak dom KL Rahula. Fotograf celebrytów Rohan Shrestha został sfotografowany w domu Athiya Shetty w weekend podczas ceremonii sangeet.

Athiya i KL Rahul podobno zaczęli spotykać się w 2019 roku; Towarzyszyła mu, gdy Team India grał w Wielkiej Brytanii w 2021 roku i okazało się, że jest na zdjęciach, na których byli Virat Kohli i Anushka Sharma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *