Ogiery pokonały generałów 28-24 w ekscytującym meczu otwarcia USFL

Pierwszy mecz USFL miał wszystko, łącznie z wygranym w ostatniej chwili przyłożeniem. Uprzejmy wynik rozgrywającego ogierów J 'Smitha dał Birmingham Stallions zwycięstwo 28-24 nad New Jersey Generals.

Obie drużyny połączyły się, zdobywając 24 punkty w czwartej kwarcie, a wynik Smitha spadł na 2 jardy przyziemienia na 29 sekund przed końcem. Gol Smitha zaledwie kilka minut po tym, jak Generałowie objęli prowadzenie z wynikiem 1:54 przed bramką Nicka Rossa z 47 jardów. Podczas odnotowywania pierwszego zwycięstwa w sezonie USFL 2022, Smith poprowadził ogiery do wygranej na 59-metrowym podjeździe. Generałowie przegrali pomimo 222 jardów w biegu, w tym 98 jardów i wyniku rozgrywającego D’Andre Johnsona.

Sobotni mecz rozpoczął się od rozgrywającego generała Louisa Pereza, który w pierwszym meczu z Randym Chatterfieldem zdobył 48 jardów. Pomimo złego strzału obrońcy Stallions, Chatterfield zakończył jazdę przyłożeniem na odległość 3 jardów.

The Stallions odpowiedzieli we własnym wielkim meczu, w którym Alex McCuff podał podanie z 35 jardów do przyziemienia Osirisowi Mitchellowi w ciągu czterech minut po meczu. New Jersey odzyskało prowadzenie na początku drugiej kwarty, wykorzystując obronę Shaloma Louvaniego. Perez, który stanął na trzecim i siódmym miejscu z 13-jardowej linii The Stallions, potoczył się w prawo, zanim uderzył w ciasny koniec w końcowej strefie dla wyniku Co-Ahead.

Johnson prowadził, a Trey Williams cofnął się, a Generałowie rozpoczęli drugą połowę od 12-playów, które zakończyły się Rose – która nie trafiła 47-jardowego rzutu z gry w ostatniej grze pierwszej połowy – chybiła 22. – Próba rzutu na boisko. The Stallions odpowiedzieli dziewięcioma grami, 80-jardową jazdą, która została zatrzymana przez 3 jardy, kończące grę przyłożeniem CJ Marable’a. J’mar Smith do Mitchella ukończyli 44 jardy z rzędu, aby ustalić wynik.

Obie drużyny strzeliły gola na rozpoczęcie czwartej kwarty. Johnson dał generałom 10 jardów przewagi, a Stallions zareagowali w ciągu czterech minut, gdy Smith znalazł Gary’ego Angeline’a z wynikiem 28 jardów. Rose następnie dał generałom prowadzenie 24-21, a Smith ukończył dwuminutową sesję treningową.

READ  Pakistański premier Imran Khan wezwał do przedterminowych wyborów po tym, jak pakistański parlament odrzucił przeciwko niemu wotum nieufności.

Wkrótce poznamy wszystkie szczegóły tego, co wydarzyło się dziś wieczorem. W międzyczasie zajrzyj na nasz blog na żywo poniżej, aby zapoznać się z najważniejszymi momentami gry i analizami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *