Oglądaj Psy i Sugę z teledysku BTS „That That”

Styl GangnamUtorował drogę do pojawienia się K-pop – i teraz Udany Gra dziś z najlepszą gwiazdą K: BTS tęsknota. W piątek Psy wydał swój singiel „That That” ze swojego nowego albumu o trafnej nazwie, 9 psi. Płyta, wydana również w piątek, jest pierwszą pełną płytą Psy od 2017 roku Psy 8. 4X2 = 8.

W teledysku do „That That” występuje Suga, który wyprodukował także płytę K-pop Hitmaker. Kołyszące się stroje kowbojskie, oboje tańczą w salonie i samochodzie do chwytliwych melodii.

Psy opowiedziała o tym, jak pracowała z raperem z boysbandu w teledysku „Best Friends 16 Years Away”. „Spotykając młodych artystów, nie chcę, aby czuli się niekomfortowo. Nie chcę być kimś, do kogo trudno się zbliżyć. Mój maluch był w terenie, ale czuje się też prawdziwym przyjacielem ” Psy. powiedział. „Trudno było wyczuć jakąkolwiek różnicę wiekową. Jeśli myśli, że jestem najlepszym przyjacielem, to jest dla mnie świetne.”

Suga podzielił się również tym, że praca z Psy była na dobrej drodze. „Na początku, ponieważ jest wiele lat starszy ode mnie i bardzo szanowaną osobą w pracy, byłem bardzo zdenerwowany. Czułem się, jakbym pracował z przyjacielem z dzieciństwa, co sprawiło, że proces pisania piosenek był przyjemniejszy” – powiedział Suga. „

W miarę jak proces współpracy trwał, Suga i Sai zbudowali osobistą więź, której się nie spodziewał. „Szczerze mówiąc, nie byłem blisko nikogo, z kim współpracuję. To dlatego, że nie jestem typem, który spotyka się i współpracuje twarzą w twarz” Suga Powiedział w osobnym filmie. „Ale on chciał zobaczyć mnie osobiście. Podczas produkcji dużo krążyliśmy tam iz powrotem. Poważnie nie spodziewałem się tańczyć z Psy. Myślałem, że po prostu piszę piosenkę!”

„That That” to jeden z 12 działających utworów 9 psi, który zawiera także utwory „Haber” z udziałem Crasha, „Forever” z Tablo i „Everyday”. Psy parodiował That That na kilka dni przed debiutem piosenki, dzieląc się zdjęciami z teledysku i zdjęciem kreskówkowej wersji samego siebie na pustyni.

READ  Chris Rock żartuje, że „poklepał Suge Smitha” po filmie z przeprosinami Willa Smitha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *