Ogólne spoilery dotyczące szpitala 26 grudnia 2022 r. – 6 stycznia 2023 r

Soaps.com ma najnowsze, najnowsze Szpital publiczny Spoilery na dwa tygodnie od poniedziałku 26 grudnia do piątku 6 stycznia. Heather dowiaduje się ciekawych informacji, Cyrus oferuje Laurze pomoc, Liz dzieli się objawieniem z Finnem, a Obrecht bierze sprawy w swoje ręce – a w Port Charles trwają wakacje!

Szpital publiczny Spoilery na tydzień rozpoczynający się 26 grudnia:

Szpital publiczny Spoilery na poniedziałek, 26 grudnia:

Heather zawiera umowę z GH
Dziś Szpital publiczny, Heather oferuje Macowi i Robertowi pomoc Esme zostaje złapany, ale chce czegoś w zamian. Laura i Curtis są podejrzliwi, gdy widzą Trinę i Spencer ze złączonymi głowami.

Teri nie powinna być zaskoczona niczym, co robi Britt, a jednak w pewnym sensie jest. (Czy to może mieć z tym coś wspólnego Imprezowy zabójca Brett planuje urządzić Dla niej?)

Trochę informacji w niepowołanych rękach może być bardzo niebezpieczną rzeczą. A w rękach Heather Weber? Cóż, nie możemy sobie wyobrazić, jaki chaos by to wywołało!

Aby udowodnić, że faktycznie jest przyjacielem, Dante zachęca Cody’ego. Ale czy jego przyjaciel posłucha?

Trina i Spencer są tego samego zdania. Tylko czy ich determinacja się opłaci?

Robert i Mac są gotowi usiąść przy stole negocjacyjnym.

Szpital publiczny Spoilery z wtorku, 27 grudnia:

Pamiętasz, jak Brook Lynn i Maxie nie mogli się znieść? Przeszli tak długą drogę, dzięki temu, że wspólnie wymyślili kilka schematów. Nic więc dziwnego, że kiedy Brook Lynn potrzebuje z kimś porozmawiać, Maxie jest obok.

Michael nadal w 100 procentach wspiera Willow i jej plany.

Sonny był ostrożny, gdy Valentine podszedł do niego z umową zaproponowaną przez konkurentów. Kiedy Sonny pośredniczy w umowie, czy odnosi się to do tej podejrzanej oferty?

READ  10 artystów, którzy zmienili teksty

Carly ciągle się wtrąca, całkowicie nas ignorując, gdy tu siedzimy, ostrzegając nas, że prawdopodobnie pożałuje swoich czynów. (Dlaczego, dlaczego, telewizja nigdy nie słucha?)

Chase i Sasha znajdują czas, aby nadrobić zaległości w ostatnich wydarzeniach.

Szpital publiczny Spoilery ze środy, 28 grudnia:

Niekoniecznie uważamy Obrechta za najbardziej uczciwego z ludzi, ale podejrzewamy, że obietnicy, którą złożyła dzisiaj, zamierza dotrzymać.

Najwyraźniej serwują lody w piekle, ponieważ Spencer robi coś, czego nigdy nie spodziewaliśmy się zobaczyć: przeprasza Avę. (Z drugiej strony, od dawna widzieliśmy iskry między nimi, a nawet jego fotograf to zasugerował Para może pewnego dnia przekroczyć granicę!)

Mówią, że czasami pomoc przychodzi z najmniej oczekiwanego miejsca… co z pewnością się okaże, gdy Cyrus wyciągnie pomocną dłoń do Laury!

Anna i Valentine zagłębiają się w rozwijającą się tajemnicę.

Victor, zdeterminowany, by dowiedzieć się, kto jest prawdziwym szefem Cassadines, ostrzega Nicholasa.

Szpital publiczny Spoilery z czwartku, 29 grudnia:

Odkąd Liz odkryła, że ​​Esme jest przetrzymywana jako zakładniczka przez Nicholasa, według planu pielęgniarka była słabym ogniwem. Kiedy Esme spróbuje zagrać Elizabeth, czy znajdzie sposób, by ją wkurzyć?

Michał łatwo się nie poddaje!

Kiedy Ava w końcu ujawni, czego tak naprawdę szuka, komu naprawdę powie?

Laura nie zamierza przesiedzieć swoich rosnących wątpliwości.

Gotowa czy nie, impreza roku zaczyna się, gdy Brit szykuje się do świętowania swoich urodzin w wielkim stylu!

Szpital publiczny Spoilery z piątku, 30 grudnia:

Sylwester z pewnością będzie hałaśliwy w Port Charles, gdy Liz postanawia podzielić się pewnymi informacjami z Finnem, Laura szturcha swojego syna Nicholasa, przyjęcie Bretta to jedna niespodziewana scena po drugiej, a Esme decyduje, że czas podjąć duże ryzyko !

Szpital publiczny Spoilery z 2 stycznia:

Szpital publiczny Spoilery na poniedziałek, 2 stycznia:

READ  Fyre Festival Honcho Billy McFarland mieszkający w więzieniu w połowie drogi

Nawet wiecznie zapracowani mieszkańcy Port Charles potrzebują od czasu do czasu wolnego dnia i wygląda na to, że właśnie go dostaną dzisiaj. Żaden odcinek nie zostanie wyemitowany.

Szpital publiczny Spoilery z wtorku, 3 stycznia:

Carly i Drew znajdują czas na świętowanie. (Biorąc pod uwagę, że ich związek może prowadzić do poważnych problemów prawnych, mam nadzieję, że są na tyle sprytni, aby urządzić prywatne przyjęcie zamiast robić z siebie publiczne widowisko!

Dante i Sam mają bardzo silny związek, ale on nigdy nie był z nią do końca szczery… zwłaszcza jeśli chodzi o jego przeszłość z Codym. Kiedy Dante postanawia podzielić się z nią trochę sobą, czy to oznacza, że ​​może w końcu opowiedzieć jej o tej części swojej przeszłości?

Jeśli jest jedna osoba, której najprawdopodobniej możesz zaufać, to jest to kobieta, która pomogła ci trzymać ciężarną kobietę zamkniętą w wieży. Więc ma sens, że Nicholas zaufałby Elżbiecie. W innych wiadomościach od Cassadine Spencer ma zamiar odkryć coś zaskakującego.

Czy Port Charles rozpocznie rok od spadku liczby mieszkańców? Może tak się stać, gdy hak uderzy ponownie!

Szpital publiczny Spoilery ze środy, 4 stycznia:

Trina jest bardzo inteligentną młodą damą, więc kiedy mówi o swoich niepewnościach, mądrym posunięciem może być słuchanie jej przez otoczenie.

Cameron miał bardzo szczególne relacje z nieżyjącym już Franco (który, mimo że zmarł w 2021 r., nadal tworzymy Lista najlepszych i najgorszych w 2022 roku!). Chociaż artysta może odejść, jego ojca, Scotta, nadal łączy słodka więź z Cameronem, co udowodniono podczas nadrabiania zaległości.

Moglibyśmy zasugerować, że nie jest dobrym pomysłem, aby Laura jako szeryf spędzała czas w towarzystwie byłej królowej mafii Avy. Z drugiej strony połowa obywateli ma powiązania z przestępczością zorganizowaną, więc może to być baza wyborców, na którą warto mieć oko.

READ  Kolor fioletowy pokonuje Aquamana 2 w kasie w Boże Narodzenie – The Hollywood Reporter

Elżbieta i Mikołaj wspólnie dążą do wspólnego celu. Czy kłamstwo, które opowiadali o jej rzekomej ciąży, mogło mieć ironiczny efekt ponownego zbliżenia byłych?

Czy fakt, że Dante udał się do szpitala, aby przesłuchać pacjenta, oznacza, że ​​porywa ostatniego ocalałego z ataku?

Szpital publiczny Spoilery z czwartku, 5 stycznia:

Martin nie miał ostatnio wiele do roboty, ale będzie miał więcej pracy dzięki nowemu klientowi, który potrzebuje jego usług.

Cody nie zdobył wielu przyjaciół od czasu przybycia do miasta, więc może warto posłuchać bardziej popularnego mieszkańca. Ale czy przyjmie Felicię na jej propozycję?

O co Elizabeth poprosiła Kevina o małą pomoc?

Działania Heather nie zawsze mogą być łatwo zrozumiane przez tych, którzy patrzą na sprawy bardziej wyrafinowanymi oczami, ale dzisiaj spróbuje się wytłumaczyć.

Wieść o tragedii rozchodzi się po całym Port Charles.

Szpital publiczny Spoilery z piątku, 6 stycznia:

Sonny zawsze miał słabość do Spencera, ale z pewnością nie czuje miłości do ojca tego młodego człowieka. Co skłoniło Sonny’ego do przełączenia Nicholasa w tryb wybuchu?

Willow otrzymuje rodzaj połączenia, który może okazać się tak ważny dla dalszego rozwoju.

Nigdy nie pozwalając innym wykonywać swojej brudnej roboty, Obrecht podchodzi do sprawy i bierze sprawy w swoje ręce. Tymczasem Carly jest tam, gdzie ktoś potrzebuje wsparcia.

Jakie szokujące wieści otrzymał Spencer?

A gdy rok dobiega końca, spójrz Najlepsza i najgorsza seria 2022 roku w galerii zdjęć poniżej.

– Richard Sims / Amy Mystrita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *