Southwest, Tesla, Peloton i inne

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Chińskie ADR Akcje chińskich spółek handlujących w USA wzrosły na rynku pierwotnym po złagodzeniu ograniczeń Covid przez chiński rząd. między nimi: Ali Baba (BABA) był o 1,5% wyższy, JD.com (JD) wzrosła o 2,2% i binduodu (PDD) wzrósł o 2,1%.

Poludniowo-zachodnie linie lotnicze (LUV) – Southwest spadł o 4,1% w kolejnym przedsprzedaży Tysiące odwołanych lotów w weekend, więcej niż doświadczyły inne duże linie lotnicze w obliczu nieszczęścia związanego z zimowymi burzami. Zjednoczone linie lotnicze (UAL), amerykańskie linie lotnicze (AAL), Delta (DAL) f Jet Niebieski (JBLU) wszystkie wzrosły w aktywności przedrynkowej.

Tesli (TSLA) – Tesla spadła o 5,3% w obrocie przedsesyjnym, po spadku przez sześć kolejnych dni handlowych i dziewięć z ostatnich 10. Tesla spadła o 65% od początku roku i jest na dobrej drodze do odnotowania największej rocznej straty w historii. Najnowszy slajd następuje po wiadomościach, że producent samochodów uruchomi produkcję w swoim zakładzie w Szanghaju w styczniu po obniżonej cenie, po zamknięciu pod koniec grudnia.

peleton (PTON) — Peloton sprzedaje odnowione rowery za cenę do 500 USD od nowych. Nowy program jest ostatnim wysiłkiem Pelotonu mającym na celu zwiększenie popytu, po rozszerzeniu programu wynajmu na początku tego roku. Peleton wzrósł o 1% na rynku przedsprzedażowym.

Nowy (NIO) – Akcje chińskiego producenta samochodów elektrycznych spadły o 6,4% w obrocie przedrynkowym po tym, jak obniżył prognozę dostaw w czwartym kwartale, twierdząc, że wybuch wirusa COVID-19 w głównych miastach Chin utrudnił jego łańcuch dostaw.

naciągane (FTCH) — operator luksusowej platformy handlu elektronicznego otrzymał ocenę B- od S&P Global Ratings z perspektywą negatywną, co wskazuje na znaczne ujemne przepływy pieniężne firmy. Farfetch wzrósł o 1% w aktywności przedrynkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *