OnePlus Nord 3 przybywa z szybkim ładowaniem 80 W i obiecuje trzy główne aktualizacje Androida

OnePlus ogłosił dzisiaj OnePlus Nord 3, najnowszą pozycję w ofercie Nord średniej klasy i zdolny następca zeszłorocznego OnePlus Nord 2T. Godną uwagi poprawą w stosunku do zeszłorocznego telefonu jest długość wsparcia, które obiecuje OnePlus: to trzy główne aktualizacje Androida i cztery lata aktualizacji zabezpieczeń. To roczny wzrost dla obu w porównaniu z Nord 2T, choć nie do końca odpowiada pięcioletniemu wsparciu, które firma obiecuje dla swojego najlepszego OnePlus 11.

OnePlus Nord 3 jest zasilany przez procesor MediaTek Dimensity 9000 i może być skonfigurowany z maksymalnie 16 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Tym razem ma ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz, zamiast panelu 90 Hz w swoim poprzedniku, a płaski ekran ma 6,74 cala i rozdzielczość 2772 x 1240.

Podobnie jak poprzednie Nordy, Nord 3 ma fizyczny suwak alertu.
Obraz: OnePlus

Podobnie jak Nord 2T, Nord 3 ma maksymalną prędkość szybkiego ładowania 80 W, co według OnePlus naładuje baterię 5000 mAh telefonu od 1 do 60 procent w 15 minut, a na dokładkę wbudowany jest fizyczny suwak alertu (zawiera podpis OnePlus). Będzie dostępny w kolorze zielonym lub szarym i działa pod kontrolą systemu Android 13 OxygenOS 13.1.

Jeśli chodzi o aparaty, OnePlus Nord 3 jest wyposażony w główny czujnik 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu. To ten sam czujnik, którego OnePlus użył w swoim najnowszym flagowym telefonie, OnePlus 11, który miał system kamer, który był równie dobry, jeśli nie wiodący w swojej klasie. Dodatkowe obiektywy obejmują ultraszerokokątny 8 MP, makro 2 MP i aparat do selfie 16 MP.

Zamówienia w przedsprzedaży na OnePlus Nord 3 rozpoczynają się dzisiaj, a telefon trafi do sprzedaży 12 lipca. Będzie sprzedawany w cenie 449 euro (około 490 dolarów) za model z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci oraz 549 euro (około 598 dolarów) za model z 16 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Telefon będzie dostępny na 16 rynkach europejskich, co wcześniej potwierdził rzecznik OnePlus, a także na innych rynkach światowych, w tym w Indiach. Nie ma śladu wydania telefonu w USA, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że OnePlus ma go na oku Oddzielna oferta urządzeń Nord w USA. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Nord 3 nie został jeszcze wydany w Wielkiej Brytanii, przynajmniej na razie.

READ  Krążą plotki o nowym stanie gry i pojawiają się spekulacje na temat wielu gier

„Nord 3 nigdy nie trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii, ale prawdopodobnie zmieni się to w przyszłości” – powiedział niedawno rzecznik OnePlus. Powiedzieć Doradca techniczny. Rzecznik podał „wyzwania logistyczne związane z cłami” jako przyczynę braku premiery w Wielkiej Brytanii i powiedział, że firma „tymczasowo zawiesiła sprzedaż naszych smartfonów za pośrednictwem OnePlus.com”. W chwili pisania tego tekstu wszystkie telefony OnePlus są wymienione jako niedostępne za pośrednictwem firmowego sklepu w Wielkiej Brytaniichociaż wymienia Nord 3 „wkrótce” Cena 499 funtów za wariant z 16 GB pamięci RAM.

Wraz z OnePlus Nord 3 firma ogłosiła również przystępny cenowo OnePlus Nord CE3 na rynek indyjski, który zostanie wydany w sierpniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *